Samsung potvrdil, že Galaxy Tab S3 zažije svoj debut v septembri

banner-note-7Fanúšikovia tabletov z línie Galaxy Tab S už nemusia viac čakať na správy o nadchádzajúcej generácii v podobe modelu Tab S3. Potvrdenia, že novinka bude predstavená v septembri sme sa dočkali priamo od Samsungu, teda presnejšie od kolumbíjskej pobočky.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Avšak, okrem informácie, že predstavenie prebehne už nasledujúci mesiac sme sa toho veľa nedozvedeli. V správe sa spomínajú zlepšenia určitých špecifikácií v porovnaní s Galaxy Tab S2. To, že nové zariadenia budú od svojich predchodcov lepšie, sa však prirodzene očakáva a skôr by sme boli zaskočený, keby tomu tak nebolo. Príspevok ďalej komentuje celkové kvality zariadenia ako „podobné“ tým z modelu Tab S2, no k dispozícii by malo byť niekoľko vítaných inovácií.

Samsung Galaxy Tab S2 SM-T710NZWEXEZ môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Galaxy-Tab-S2_White_5

Galaxy Tab S2

Aké vylepšenie Samsung Galaxy Tab S3 prinesie sa zrejme nedozvieme skôr ako budúci mesiac. Presný dátum predstavenia známy nie je, no predpokladá sa, že všetko prebehne počas technologického veľtrhu IFA 2016. Jeho dejiskom bude Berlín, a to v období od 2. do 7. septembra. Môžeme však očakávať, že Samsung zvolí ako primárny cieľ zlepšiť produktivitu zariadenia.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]