Samsung potvrdil, že Galaxy Tab S3 zažije svoj debut v septembri

Teraz čítate
Samsung potvrdil, že Galaxy Tab S3 zažije svoj debut v septembri

banner-note-7Fanúšikovia tabletov z línie Galaxy Tab S už nemusia viac čakať na správy o nadchádzajúcej generácii v podobe modelu Tab S3. Potvrdenia, že novinka bude predstavená v septembri sme sa dočkali priamo od Samsungu, teda presnejšie od kolumbíjskej pobočky.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Avšak, okrem informácie, že predstavenie prebehne už nasledujúci mesiac sme sa toho veľa nedozvedeli. V správe sa spomínajú zlepšenia určitých špecifikácií v porovnaní s Galaxy Tab S2. To, že nové zariadenia budú od svojich predchodcov lepšie, sa však prirodzene očakáva a skôr by sme boli zaskočený, keby tomu tak nebolo. Príspevok ďalej komentuje celkové kvality zariadenia ako „podobné“ tým z modelu Tab S2, no k dispozícii by malo byť niekoľko vítaných inovácií.

Samsung Galaxy Tab S2 SM-T710NZWEXEZ môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Galaxy-Tab-S2_White_5

Galaxy Tab S2

Aké vylepšenie Samsung Galaxy Tab S3 prinesie sa zrejme nedozvieme skôr ako budúci mesiac. Presný dátum predstavenia známy nie je, no predpokladá sa, že všetko prebehne počas technologického veľtrhu IFA 2016. Jeho dejiskom bude Berlín, a to v období od 2. do 7. septembra. Môžeme však očakávať, že Samsung zvolí ako primárny cieľ zlepšiť produktivitu zariadenia.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT technológie. Preto je u mňa prirodzený záujem o najnovšie novinky z mobilnej sféry. Nejde len o smartfóny, ale aj notebooky, nositeľnú elektroniku či virtuálnu realitu. Fanúšikom čínskych telefónov som sa stal po nástupe zariadenia INew V3 niekedy v roku 2013. Odvtedy ma čínsky trh neprestáva udivovať. Som rád, že sa pohľad na čínske produkty začal meniť a spoločnosť prestáva vnímať tieto zariadenia s obavami či výsmechom. Vo voľnom čase nepohrdnem dobrou knihou či edukatívnym dokumentom. Milujem šport akéhokoľvek druhu.