Inovácie vo svete technológií prichádzajú takmer neustále, čo dokazuje aj nový televízor od Samsungu. Ten prichádza v skutočne netradičnom vyhotovení a mení doterajšie vnímanie týchto zariadení. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Samsung znova rad dokázal, že vo svete technologických inovácií patrí k tým najlepším. Jeho najnovším produktom je unikátny televízor, ktorý verne pripomína obraz visiaci na stene. V prípade, ak nie je táto novinka využívaná, dokáže sa prepnúť do špeciálneho „Umeleckého módu“. Vďaka nemu sa ti už viac nebude pri vypnutom televízore naskytať pohľad iba na obyčajnú čiernu obrazovku. Novinka totiž v tomto móde takmer dokonale pripomína umelecký obraz s rôznymi motívmi.

zdroj fotografie: Samsung

Nenechaj si ujsť
LeEco Super4 X70 je masívna 70″ smart TV s cenou, ktorú môžeme Číňanom len závidieť

Konštrukcia je primárne navrhnutá práve na to, aby bol televízor zavesený na stene. V nutnom prípade je možné novinku umiestniť aj na trojnohý podstavec. Drevený rám dokonale zapadne medzi okolité obrazy v obývačke. Podľa posledných správ bude táto novinka dostupná už túto jar. Informácie o využitej technológii, ako aj o cenovke televízora však zatiaľ spoločnosť neprezradila.

zdroj fotografií: Samsung

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]