Nie je to až tak dávno, čo Samsung predstavil novú verziu svojho skladacieho smartfónu Galaxy Fold. Začiatkom novembra sa však objavili informácie, že sa kórejský gigant chystá tento rok predstaviť ešte jeden skladací model. Dnes sa tieto špekulácie potvrdili, a na svet prichádza nový Samsung Galaxy W20, informuje portál Gizmochina.

Vylepšená verzia Galaxy Fold

Spoločnosť Samsung dnes predstavila svoj ďalší skladací smartfón, ktorý výrobca nazval Galaxy W20. Novinka vychádza zo známeho modelu Galaxy Fold 5G, avšak obsahuje viacero vylepšení. Azda najväčšie sa týka procesora, pretože smartfón je poháňaný rýchlejším čipom Snapdragon 855 Plus. Ako informuje FoneArena, medzi ďalšie zmeny patrí tvrdší stredný rám zariadenia a biele prevedenie zadnej strany.

Najväčším ťahákom zariadenia je určite jeho skladací displej, pričom ide o 7,3-palcový QXGA+ Dynamic AMOLED Infinity Flex Display, ktorému sekunduje menší 4,6-palcový HD+ Super AMOLED displej.

Ostatne má smartfón identické vlastnosti ako na Galaxy Fold 5G, vrátane duálnej prednej kamery pre otvorený displej, 10-megapixelového snímača na prednej strane, čítačky odtlačkov prstov na boku zariadenia, či 4 235 mAh batérie.

Samsung Galaxy W20 podporuje iba 5G siete čínskych operátorov China Unicom a China Telecom, a v krajine má byť k dispozícii už v decembri. Cena zariadenia je zatiaľ neznáma.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom