banner-galaxy-a3-a5Modelová rada Galaxy S od juhokórejského Samsungu je v oblasti smartfónov nespochybniteľným fenoménom. Najznámejšie a zároveň najpredávanejšie vlajkové zariadenia vybavené systémom Android patria práve pod túto modelovú radu, čo len svedčí o jej výnimočnosti. Celý svet tak netrpezlivo očakáva príchod už hodnú chvíľu pripravovanej ôsmej generácie. 

Čakanie sa nám však populárny výrobca rozhodol spríjemniť dvojicou videí, na ktorých mali byť prezentované výhody nových AMOLED displejov. Nanešťastie, spomínané videá obsahujú komentár v kórejčine. Základné posolstvo týchto videí však pochopí aj človek, ktorý sa s týmto jazykom stretol po prvý raz. Popri vyzdvihovaní bohatého farebného podania, nízkej hrúbky zobrazovačov či ich vysokej úspornosti si však pozorné oko mohlo všimnúť dizajn zariadenia, v ktorom sú spomínané displeje osadené. Ten je totižto náramne podobný tomu, s ktorým má prísť práve model Galaxy S8.

Samsung Galaxy S7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

TIP: Bez 3.5 mm jacku by mala byť aj S8-čka. Oficiálne predstavenie sa bude konať 18. apríla

Zariadenia prezentované na videách dokonca postrádajú hardvérové domovské tlačidlo, ktoré bude z nadchádzajúcej vlajkovej lodi tohto výrobcu definitívne odstránené. Jedinou odlišnosťou tak zostáva využitie klasického rovného displeja. Pripravovaný smartfón by mal prísť s displejom zahnutým po ľavom a rovnako aj pravom boku, pričom klasická „flat“ verzia S8-čky by mala taktiež upadnúť do zabudnutia.

TIP: Ďalšie rendery Samsungu Galaxy S8 potvrdzujú zahnutý displej aj vstavaný snímač odtlačkov prstov!

Pravdou však zostáva, že spomínané videá zrejme nezachycujú pripravované zariadenie, no ide skôr o prezentovanie dizajnového jazyka všetkých smartfónov gigantickej spoločnosti. Napriek tomu sa ich podobnosť nedá uprieť. Podľa čoraz zvyšujúceho sa počtu únikov o najočakávanejšom vlajkovom smartfóne tohto roka sa ale nepochybne blížime aj k jeho oficiálnemu predstaveniu. To by sa mohlo konať už 26. februára na veľtrhu MWC v Barcelone, no v súvislosti s predstavením sa spomína aj 18. apríl.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom