banner-galaxy-a3-a5Objavili sa nové informácie o dátume predstavenia jedného z najočakávanejších smartfónov tohto roka. Už o pár mesiacov začne predstavovanie vlajkových lodí výrobcov a stredobodom pozornosti bude aj Samsung Galaxy S8.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ohľadom Galaxy S8 sme už počuli nespočet dohadov a špekulácií, no povedať presný dátum jeho predstavenia si zatiaľ málokto trúfol, až dodnes. Kórejský spravodajský web The Investor totižto obdržal dôležitú informáciu o dátume predstavenia od anonymného zdroja. S8-čka má teda uzrieť svetlo sveta v treťom aprílovom týždni, konkrétne v utorok, 18. apríla. K tejto podstatnej informácii sa vyjadril hovorca Samsungu, pán Cho Seo-hee, slovami: „Zatiaľ nemôžeme potvrdiť detaily o predstavení modelu Galaxy S8.“ Aprílové predstavenie by nebolo prekvapením, pretože aj modely, ako S6 či S5 boli predstavené v apríli.

Samsung Galaxy S7 edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung-galaxy-s8-60-mil-kusov
zdroj fotografie: Weibo

TIP: Samsung Galaxy S8 bude jedným z technologicky najvyspelejších smartfónov roku 2017. Taktéto vychytávky by mohol priniesť

„Es sedmička“ však minulý rok prišla netradične trochu skôr, konkrétne v marci na MWC v Barcelone. Je však možné, že menšie oneskorenie bude spôsobené kvôli dôkladnej kontrole kvality, aby sa predišlo problémom, s akými sa stretol phablet Galaxy Note 7. Dlhšiu dobu sa povráva, že Samsung sa vyberie cestou Apple a odstráni aj 3.5 mm audio jack. Viac článkov, v ktorých sme sa smartfónu Galaxy S8 detailne venovali, nájdeš na tomto odkaze.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
7%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
21%
Neznášam to
21%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.