Teraz čítate
Ďalšie rendery Samsungu Galaxy S8 potvrdzujú zahnutý displej aj vstavaný snímač odtlačkov prstov!

banner-galaxy-a3-a5
Predstavenie dlho očakávaného Samsungu Galaxy S8 príde až o pár mesiacov, no neustále sa špekuluje o nových parametroch a dizajne novinky, preto je pomerne ťažké zistiť, ktorý render je ten správny alebo sa k realite najviac približuje. Nakoniec zrejme prišiel ten pravý a prostredníctvom podoby ochranných krytov si môžeme priblížiť podobu novinky. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Dlhé čakanie unavuje mnohých nedočkavcov a podľa všetkého vstúpi Samsung Galaxy S8 do sériovej výroby až v marci, aby ho spoločnosť mohla uviesť v apríli na trh. Výrobca mal vytvoriť pre svoju novú vlajkovú loď aj nový dizajn, ktorým by sa odlišovala od doterajších top-modelov. Posledná podoba Galaxy S8-ky pochádza od spoločnosti Ghostek a potvrdzuje mnoho doterajších predpokladov. Už z prvého pohľadu vidno zakrivené bočné hrany displeja a chýbajúci snímač odtlačkov prstov. Ten však môže byť umiestnený pod displejom, čím by sa naplnili doterajšie špekulácie.

Samsung Galaxy S7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung-galaxy-s8-krytzdroj fotografie: Weibo

TIP: Samsung údajne pripravuje hybrid smartfónu a tabletu, prísť by mohol v treťom kvartáli

Na zadnej stene môžeme vidieť iba jednu šošovku fotoaparátu a v puzdre chýba výrez pre LED diódu, no ten sa objavuje v ďalšom „obyčajnom“ púzdre pre S8-ku. Podľa druhej varianty puzdra vybaví Samsung svoj nový top-model aj 3,5 mm jackom, ktorého výrez sa v puzdre nachádza medzi otvorom pre USB Type-C konektor a reproduktorom na ľave strane. Na vrchu môžeme vidieť aj otvor pre slot karty SIM a microSD kartu. Už pár týždňov pred oficiálnym predstavením je viac-menej známa podoba S8-ky, ktorá sa v puzdre od Ghosteku ukázala v plnej kráse. Aj napriek tomu, že sa má sériová výroba začať až v marci, Samsung vraj už zopár kusov vyrobil, aby ich mohol vo februári ukázať svetu na konferencii MWC 2017 v Barcelone.

galaxy s8 coverzdroj fotografie: PhoneArena

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Študujem na vysokej škole a zaujímam sa o novinky vo svete technológií, ktoré ma neustále neprestávajú prekvapovať. Môj záujem ma doviedol až k portálu FonTech.sk, kde pracujem ako redaktor. Kontakt: matus@fontech.sk