Bezrámikový displej, nádherný dizajn a nadupaný hardvér s poriadnym výkonom majú byť hlavnými vlastnosťami pripravovaného phabletu Samsung Galaxy Note 8. Jeho reálnu podobu verejnosť doposiaľ nepoznala, no to zrejme zmenil teaser na nový procesor Exynos 9. V ňom sa objavil smartfón, ktorý do doterajšej ponuky tohto výrobcu z Kórei svojou podobou vôbec nezapadá. 

Nie je žiadnym tajomstvom, že výrobcovia zvyknú svojich fanúšikov a nových zákazníkov lákať na pripravované smartfóny rôznymi trikmi. Môže sa jednať o „náhodne“ uniknuté fotografie, ale aj reklamy, v ktorých tieto novinky hrajú vedľajšiu rolu. Pre druhú variantu sa zrejme rozhodol aj Samsung, keď vypustil fotografiu, ktorej stredobodom pozornosti mal byť nový procesor Exynos 9.

Náhoda alebo zámer?

Ten však bol naopak odsunutý na vedľajšiu koľaj, pretože záber odhalil niečo omnoho zaujímavejšie. Už na prvý pohľad každý milovník smartfónov spozoruje neznámy model, ktorý sa svojimi krivkami podobá na nový Samsung Galaxy S8.

zdroj fotografie: Twitter/Samsung

Nenechaj si ujsť
Paradox, aký priemysel ešte nevidel. Repasovaná Note 7-čka sa predáva ako teplé rožky a Samsung má pripravené prekvapenie

Pozorné oko čitateľa však zistí, že horný rámik displeja je v porovnaní s modelom S8 omnoho tenší a bočné rámiky v tomto prípade vôbec neexistujú. Môže ísť o len veľmi premyslený uhol záberu, ale aj o reálny vzhľad prichádzajúceho Galaxy Note 8. Pred zrakom mnohých Samsung veľmi šikovne dokázal „ukryť“ svoju nadchádzajúcu vlajkovú loď, ktorá má mať svetovú premiéru už 23. augusta. V predstihu si tak spoločnosť získava pozornosť mnohých fanúšikov, ktorí sa na túto novinku už nesmierne tešia.

Doposiaľ najpresnejší render Galaxy Note 8

zdroj fotografie: Tablets Magazine

Predstavenie je už za rohom

Po nevydarenom modeli Galaxy Note 7 a jeho opätovnom uvedení do predaja bude nová Note 8-ka veľmi vítaným nástupcom tejto línie, ktorý naplní očakávania aj tých najnáročnejších používateľov. Vo výbave mu ,samozrejme, nebude chýbať aktuálne najlepší dostupný hardvér, poriadna kopa skvelých funkcií, ale aj staré známe pero S-Pen.

Samsung Galaxy Note 8 však vyhovie aj milovníkom selfie fotografií, nakoľko na vrchnom rámiku nad obrazovkou majú byť až 2 snímače predného fotoaparátu. Za túto špičkovú výbavu si ale zákazníci poriadne zaplatia. Od tejto novinky sa totiž očakáva, že so sebou prinesie aj poriadne vysokú cenovku. Brúsiš si zuby na novú Note 8-ku alebo dáš prednosť niektorej z lacnejších vlajkových lodí?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom