Koniec júna nám neprináša len informácie o prichádzajúcom iPhone 8, ale spolu s ním sa dozvedáme novinky aj ohľadom phabletu Galaxy Note 8. 

Prichádzajúca vlajková loď, ktorá by už mala byť v poriadku čo sa batérie týka, však príde s poriadne prestrelenou cenou. Tá sa má totiž pohybovať až okolo 1000 €. Čo sa týka výkonu a použitých komponentov, novinka sa bude podobať na Galaxy S8. Displej so 6.3-palcovou uhlopriečkou je o niečo väčší ako pri verzii S8+. Nebude však chýbať takzvaná Infinity technológia, respektíve srdcom smartfónu budú procesory Exynos a Snapdragon v závislosti od trhu.

zdroj fotografie: Benjamin Geskin

Nenechaj si ujsť
Toto je zrejme dôvod, prečo Samsung pri Galaxy Note 8 nepoužije snímač odtlačkov prstov v displeji

Galaxy Note 8 sa bude od aktuálnym vlajkových lodí Samsungu líšiť aj duálnou kamerou a masívnou 6 GB RAM pamäťou. Samozrejmosťou je pero S-Pen, ktoré ponúka množstvo užitočných funkcií. Príde už aj s menšou 3300 mAh batériou. Samsung plánuje v novom vlajkovom phablete množstvo menších či väčších vylepšení, ktoré si majú získať priazeň fanúšikov opäť na svoju stranu. Ak sa všetky tieto pozitívne predpoklady potvrdia, dáš šancu Note 8-čke?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom