Repasované modely minuloročného neúspešného phabletu sa už čoskoro začnú v domovskej krajine výrobcu opäť predávať. Samsung pred tromi dňami predstavil Galaxy Note 7 Fan Edition, pričom ten je akýmsi hybridom medzi Galaxy S8-čkou a Note 7-čkou. 

Tí, ktorí majú o kúpu tohto phabletu záujem, ale vôbec nemusia smútiť. Už onedlho totiž bude predstavená ďalšia generácia, teda Galaxy Note 8. Dôkazom blížiaceho sa predstavenia sú aj čoraz častejšie úniky. Iba včera sme informovali o fotografiách smartfónu v ochrannom kryte a dnes tu máme ďalšie štyri. Kým prvá ukazuje celú zadnú stranu, druhá iba oblasť fotoaparátu a tretia spodnú hranu. Štvrtá nás zaujíma najviac, keďže ukazuje zariadenie v celej kráse. Potvrdzuje sa tak nevhodné umiestnenie snímača odtlačkov, a to na zadnej strane vedľa fotoaparátu.

galaxy note 8
zdroj fotografie: Tùng Hà

Nenechaj si ujsť
Samsung Galaxy Note 7 FE oficiálne uzrel svetlo sveta so všetkými špecifikáciami. Niektoré zdieľa s S8-čkou!

Pozícia je však voči S8-čkám predsa len iná. Tentokrát fotoaparát a snímač odtlačkov prstov oddeľuje blesk. Samsung sa týmto riešením snaží aspoň čiastočne oslobodiť sklíčko fotoaparátu od šmúh. Jedna fotografia ukazuje aj prvky na spodnej hrane, ktorými sú 3,5 mm audio jack, USB konektor typu-C, mikrofón, hlavný reproduktor a priestor pre pero S-Pen.

zdroj fotografií: Tùng Hà

V Číne a USA bude pripravovanú novinku poháňať procesor Snapdragon 835, pričom zvyšok sveta dostane Exynos 8895. Tomuto osemjadrovému procesoru bude sekundovať až 6 GB pamäť RAM a 64 GB interné úložisko. Zabudnúť nemôžeme ani na jeden z najdôležitejších komponentov, ktorým je duálny fotoaparát. Predstavenie phabletu sa očakáva niekedy v septembri, no presný dátum ani cenu zatiaľ nepoznáme. Je ale veľmi pravdepodobné, že kvôli prémiovej výbave bude dosť vysoká.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom