Od predstavenia tohtoročných vlajkových modelov Samsungu zas až toľko času neubehlo, no pritom je celkom dobrá šanca, že sme len 3 mesiace vzdialení od odhalenia nástupcov. Samsung Galaxy S9 totiž môže prísť už v januári a jeho ambície budú bezpochyby len tie najvyššie. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Inovácie musia prísť napriek úspechom

K blížiacemu sa dátumu predstavenia očakávaného smartfónu jednej z top značiek, jednoznačne patria aj rôzne špekulácie a predpovede. Výnimkou nie je ďalší model Galaxy S9. Je pravda, že dizajn aj výkon smartfónov S8/S8+ si všeobecne vyslúžil v technologickom svete pochvalu, lenže pri rýchlom vývoji sú ďalšie inovácie nevyhnutnosť. S čím teda príde Samsung Galaxy S9? Pozri si tie najpravdepodobnejšie a najskloňovanejšie zmeny, ktoré má priniesť ďalší top model od Samsungu.

Všetky pripravované inovácie nájdeš v galérii

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
11%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
22%
Neznášam to
33%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]