banner-mi-note-2Samsung Galaxy S8 je momentálne stredobodom pozornosti mnohých konšpiračných teoretikov, ktorí radi vymýšľajú nové a nové informácie o tejto dôležitej vlajkovej lodi pre rok 2017. Avšak, posledné fotografie high-endu boli najreálnejšie a veľmi dobre nám naznačili, čo môžeme od smartfónu očakávať. 

Mnohí sa ale aj tak zdráhali týmto fotografiám uveriť a nedávali im prílišnú vážnosť. Tieto domnienky o dizajne sa však zopakovali aj dnes, kedy internetom začali kolovať ďalšie snímky S8-čky, a to s takmer stopercentnou podobou na tie spred niekoľkých dní. Od svojich minuloročných súrodencov sa bude novinka výrazne líšiť, no podľa nášho názoru aj podstatne lepším smerom. Najväčšou zmenou je rozhodne odobratie hardvérového domovského tlačidla so skenerom odtlačkov prstov, ktoré má nahradiť ekvivalent snímača priamo v displeji. Už na prvý pohľad je tiež jasné, že rozmery celého smartfónu výrazne porastú, a tým aj uhlopriečka displeja, ktorý bude opäť zahnutý po okrajoch.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

s8-realna-foto

Staršia fotografia

zdroj fotografie: SlashGear

TIP: Samsung Galaxy S8 sa predvádza na prvej reálnej fotografii, vyzerá úžasne!

Hovorí sa dokonca len o jednej verzii so zahnutým displejom a na variant s plochým displejom gigant úplne zanevrie. Na najnovších fotografiách je vyobrazená elegantná čierna a prémiová zlatá farba. Celkovo je S8-čka, presnejšie na týchto snímkach, krásnym zariadením, ktoré bude určite pútať pozornosť používateľov. Do predstavenie však ostáva niekoľko mesiacov, čo dáva veľký priestor na prípadné úniky, ktoré stále môžu odhaliť veľké množstvo špecifikácií či kľúčových vlastností.

Dovtedy si nezabudni prečítať aj náš detailný článok o možných vlastnostiach, v ktorom sme zhrnuli všetky doteraz známe špecifikácie a informácie. Podľa najnovších správ sa tiež očakáva predstavenie na samostatnej udalosti 18. apríla v New Yorku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom