banner-mi-note-2
Niet pochýb o tom, že pripravovaná vlajková loď od juhokórejskej spoločnosti Samsung patrí medzi najočakávanejšie zariadenia tohto roka. Do tohto smartfónu sú vkladané skutočne veľké očakávania a technologický gigant jednoducho musí ponúknuť niečo, čo svet prinúti definitívne zabudnúť na problémy, ktoré sprevádzali phablet Samsung Galaxy Note 7.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Hoci do odhadovaného dátumu predstavenia S8-ky zostávajú stále viac ako 3 mesiace, už teraz svet obletelo veľké množstvo únikov a dohadov o tomto prístroji, ktoré sa nakoniec môžu, no nemusia potvrdiť. Z predošlých informácií si tak môžeme vyskladať aspoň malú časť obrovskej skladačky. Podľa nich vieme, že by novinka mala ponúknuť omnoho tenšie rámiky vôkol celého displeja ako tomu bolo v predošlých generáciách. Taktiež sa pošuškáva o tom, že by najnovšia vlajková loď Samsungu mala prísť v dvoch veľkostných verziách, pričom obe tieto verzie budú k dispozícii iba so zahnutým displejom.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

s8-realna-fotozdroj fotografie: SlashGear

TIP: Batérie pre Galaxy S8 budú údajne naďalej vyrábané spoločnosťou, ktorá ich dodávala do Note 7-čky

Nedávno svet obleteli správy o ikonickom hardvérovom domovskom tlačidle, ktoré sa v očakávanom prístroji nachádzať nemá. Väčšinu z týchto dohadov dnes potvrdila uniknutá fotografia, na ktorej sa má vynímať práve Samsung Galaxy S8 v luxusnej zlatej farebnej verzii. Predná strana tak doznala viacero inovácií, pričom rámiky sú oveľa, ale oveľa menšie. Zatiaľ nie je jasné, akým spôsobom budú vyriešené tlačidlá, no v minulosti sa povrávalo o využití tých softvérových, ktoré by si mohli ukrojiť kúsok zo spodnej hrany displeja. Okrem iného sa spomína aj podpora stylusu S Pen a implementácií displeja citlivého na tlak. Zmienené informácie, ako aj vyššie uvedenú fotografiu však stále treba brať s miernou rezervou.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
5%
Páči sa mi to
38%
Chcem to
8%
Mám to
8%
Nepáči sa mi to
40%
Neznášam to
2%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]
 • Michal Baška

  Vyzerá rovnako ako S7 Edge bez tlačidla. Vrchná hrana je úplná kópia S7 Edge akurát trošku užšia. Aj rozmiestnenie tlačidiel je úplne rovnaké.
  A to logo na spodnej hrane si mohly odpustiť a nechať tam radšej tlačidlo s čítačkou odtlačkov.
  A ten vrchny reproduktor vyzerá ako totálne lacná šunka z plastu ešte k tomu zle osadená.
  Tak zas tam až také miesto na ovácie nevidím
  Obr. na porovnanie
  https://s30.postimg.org/g6jl58nxt/image.jpg

 • Spout

  suhlasim, realna foto uz nevyzera tak dobre, treba dufat, ze to este nie je realna foto :D