Správ o Galaxy Note 8 sme doposiaľ videli neúrekom, no na oficiálne predstavenie si musíme ešte pár dní počkať. Samsung teraz odhalil nové video s možnosťami tejto novinky a inovácie, ktoré nám o niekoľko dní odhalí počas premiéry.

Verní fanúšikovia sa už nevedia dočkať na najnovšie dielo giganta, ktorým bude o pár dní model Galaxy Note 8. Jeho premiéra prebehne v New Yorku už 23. augusta, o čom nás spoločnosť informovala pred pár týždňami. S blížiacim sa príchodom tohto veľkolepého odhalenia sa ale dozvedáme čoraz viac detailov.

Veľké veci na obzore

Najnovším videom však chce Samsung ukázať, aké inovácie nová vlajková loď s perom S-Pen prinesie. Samotný videoklip neprezrádza žiadne bližšie detaily týkajúce sa výbavy či dizajnu, no miesto toho odhaľuje myšlienky, ktoré má jeho budúcim majiteľom splniť.

„V Samsungu veríme, že „nemožné“ je najväčšou bariérou pri dosahovaní pokroku, a tak sa s každým novým zariadením či službou snažíme odhaliť potenciál zákazníka. Využívame dokonalejšie platformy pre kreatívnejšie nápady. Používame väčšie nástroje pre zachytenie dokonalejších momentov a väčšie inovácie, aby sme priniesli nápady do reality.“ – vyjadrenie spoločnosti k najnovšiemu videu. 

Nenechaj si ujsť
Výkon Samsungu Galaxy Note 8 odhalený: Bude to monštrum, ktoré obsadí najvyššie priečky

Slová sú v tomto prípade „preškrtnuté“ perom S-Pen a nahradené silnejšou ideou, ktorou sa výrobca pri navrhovaní Samsungu Galaxy Note 8 vybral. Spraví skutočne z „nemožného“ „možné“ ako to prezentuje vo videu? V každom prípade nám táto novinka prinesie mnoho inovácií po stránke softvéru, ale aj hardvéru. Okrem tohto smartfónu sa na aktualizácie môže tešiť aj spomínané pero S-Pen, ktoré bude môcť do budúcnosti čoraz lepšie rozoznávať napríklad rukopis používateľa.

Hovorilo sa, že tento stylus má disponovať rovnakými funkciami ako tomu bolo v minuloročnej Note 7-čke. Existuje však reálna šanca, že mu Samsung ešte pridal niekoľko skvelých vylepšení. Z doteraz známych informácií vieme, že Samsung Galaxy Note 8 prinesie skutočne „veľké veci“, na ktoré sa už teší mnoho zákazníkov. Plánuješ kúpu?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom