Hry

Red Dead Redemption 2 zamiešalo karty v hernej komunite a pozbieralo väčšinu ocenení s označením hra roku. Hráči po vynikajúcej príbehovej časti ostali nadšení a po spustení Red Dead Online okamžite obsadili virtuálne kasína divokého západu. Ak však patríš medzi fanúšikov príbehu Arthura Morgana a multiplayer nie je pre teba to pravé, podľa portálu vg247.com radšej kroť nádeje. Príbehového pokračovania Red Dead Redemption 2 sa tak skoro totiž nedočkáš.

Svojského, no zábavného rozšírenia v podobe samostatného príbehového DLC sa niekoľko mesiacov po vydaní základnej hry dočkal aj prvý diel. Ako už názov napovedá, Undead Nightmare prinieslo do sveta Read Dead Redemption zombíkov, no aj napriek odlišnosti od základnej hry išlo o skvele hodnotený titul, čo potvrdzuje aj vysoké hodnotenie na metacritic.com. V šľapajách úspechu tohto DLC však Rockstar s druhým dielom pokračovať nemieni.

Jedno z najúspešnejších štúdií na svete momentálne najviac úsilia vkladá do online prídavku minuloročného westernového hitu. Podľa slov popredného producenta online časti v rozhovore pre portál vg247.com, Tareka Hamada, štúdio na singleplayer hry nezanevrelo, no momentálne chcú fanúšikom online sveta ponúknuť čo najrozmanitejší a najzábavnejší zážitok. Ich hlavným zameraním je pridávať rôzny obsah na pravidelnej báze, a tak držať komunitu pri Read Dead Online čo najdlhšie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom