Rockstar Games, známy predovšetkým vďaka hrám ako GTA, Max Payne či Red Dead Redemption, nedávno aktualizoval svoj web. Reddit si všimol niekoľko zaujímavých snímok, ktoré sa objavujú na stránkach Rockstaru, informuje PC Gamer.

Rockstar vie, že fanúšikovia sa radi zamýšľajú nad každou ich činnosťou, hľadajú stopy k novej aktualizácii alebo dokonca k oznámeniu novej hry. Presne to sa im tentokrát podarilo aktualizáciou svojho webu, na ktorom sa objavili snímky, nad ktorými sa okamžite začalo špekulovať.

Prvým je nové pozadie bočného panelu stránky zobrazujúce zlatého robota, ktorý objíma žiariace logo R* vedľa vedra šampanského. Zaujalo najmä tým, že štýl loga nie je príbuzný so žiadnou z existujúcich hier. Jednému fanúšikovi však tento obrázok pripomína robota, ktorého vytvoril japonský ilustrátor Hajime Sorayama ešte v 90-tych rokoch minulého storočia pre Sony.

Druhé logo vyvolalo ešte väčší záujem. Prekryté vzory slov a čísel sa stali inšpiráciou pre internetových detektívov hľadajúcich zakódované informácie. Po priblížení obrázka je možné vidieť slogany spoločnosti Rockstar (Killing dreams, Murdering people, Fighting the righteous, Bullying the weak) spolu s niekoľkými ďalšími písmenami, číslami a vertikálnymi sériami symbolov R*, ktoré s veľkou pravdepodobnosťou nesú zaujímavý odkaz.

Ako píše Games Radar, Rockstar už raz oznámil Red Dead Redemption 2 tichou zmenou loga na sociálnej sieti Twitter bez upozornenia, takže odhalenie ďalšieho nového projektu takýmto spôsobom by nebolo žiadnou novinkou. Je teda možné, že Rockstar naozaj niečo chystá, rovnako však môže ísť iba o jednoduchý rebranding.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú