Považuje sa za jedného z najúspešnejších slovenských filmových režisérov súčasnosti a jeho filmy patria pravidelne medzi najnavštevovanejšie tituly v našich kinách. Tvorca a producent Jakub Kroner sa po rokoch vracia k pokračovaniu svojho filmu Lóve z roku 2011, ktorý sa okamžite po svojom uvedení stal obrovským komerčným hitom a po rokoch do slovenskej kinematografie priniesol svieži vietor.

Tínedžersky ladené dialógy s mestským žargónom spojené s kriminálnou zápletkou na pozadí romantického vzťahu hlavnej dvojice u mladej generácie zaznamenali silnú a nečakane pozitívnu odozvu.

Príprava na film Lóve 2 začali už v roku 2017 a nakrúcanie aktuálne prebieha v plnom prúde. Druhý diel bude oproti predchodcovi veľkolepejší vo všetkých smeroch – prinesie akčnejší rozmer, z veľkej časti sa nakrúcal v zahraničí a zahrá si v ňom aj hviezda seriálu Hra o tróny.

Režisér Jakub Kroner predstavuje víziu s Lóve 2 a načrtá tiež plány do budúcna, medzi ktorými figuruje prvé slovenské fantasy či mrazivý príbeh o najznámejšom slovenskom kriminálnikovi.

Tento článok je dostupný členom Fontech PREMIUM

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú