Pripravovaná bondovka má mať premiéru už v apríli budúceho roka, no štáb nie je s prístupom režiséra Caryho Fukunagu vôbec spokojný. Podľa odhalení portálu The Sun má na natáčania meškať aj niekoľko hodín, na čo však má skutočne bizarný dôvod. Celý tím čakal na režiséra pripravovaného filmu Bond 25 niekoľko hodín, zatiaľ čo on mal hrať populárnu westernovku na PlayStation 4.

Natáčanie novej bondovky je už v plnom prúde, avšak kvôli problémom a zraneniu Daniela Craiga film mešká. Z toho si však zrejme nerobí ťažkú hlavu ani samotný režisér, ktorý sa miesto nakrúcania venuje radšej Red Dead Redemption 2 na PlayStation 4. Kvôli svojej závislosti na hraní naňho čaká celý tím aj niekoľko hodín a následne sú všetci nútení pracovať aj cez víkendy.

Závislosť režiséra ovplyvnila nakrúcanie pripravovanej bondovky

Situácia zašla tak ďaleko, že štáb mal nakrúcať aj počas Dňa otcov, s čím však mnohí členovia nesúhlasili. Režisér Cary Fukunaga ale v príspevku na Instagrame svoju závislosť na hraní odmieta.

Čo sa týka môjho vzťahu k PS4, ak je môj progres v Red Dead Redemption 2 nejakým indikátorom, tak už niekoľko mesiacov je zastavený na 63 % a pokiaľ mi niekto prezradí koniec predtým, než dokončím Bond 25, budem poriadne naštvaný,“ vyjadril sa režisér v instagramovom príspevku.

Nenechaj si ujsť
Marvel si nie je istý, či niekedy vznikne film Deadpool 3. Skončí aj Ryan Reynolds?

Zdroj priamo z natáčania novej bondovky prezradil, že situácia na pľaci je momentálne veľmi napätá. Vrcholom bolo práve niekoľkohodinové meškanie režiséra a následné predĺženie nakrúcania. Tieto správy tak nevrhajú dobré svetlo na nového Bonda 25, v ktorom si zahrá aj známy Daniel Craig. Herec si približne pred mesiacom počas natáčania na Jamajke zranil členok a hoci sa pracovať neprestalo, Craig bol na ďalšie 2 týždne vyradený, informuje IGN.

V nových úlohách uvidíme aj ďalšie hviezdy

Napriek všetkým problémom sa má film dostať do kín v apríli 2020 a uvidíme v ňom aj ďalšie hviezdy, medzi ktorými nemá chýbať ani Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux a Jeffrey Wright. Rami Malek, Billy Magnussen, či Ana De Armas si zahrajú nové role. Fanúšikom a vlastne aj celému štábu ostáva len dúfať, že sa režisér chopí vedenia, odsunie hranie bokom a nakoniec sa podarí film natočiť včas, aby sa mohol na plátne premietať už na budúcu jar.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom