Gigant Disney konečne vlastní práva ku všetkým titulom z knižnice štúdia Fox. Medzi ne samozrejme patria všetky postavy z univerza X-Men, medzi ktoré sa ráta aj Deadpool. Ohľadom neho nás samotné Marvel Studios uistilo, že herec Ryan Reynolds ostane obsadený v jeho úlohe a že si filmy udržia hodnotenie R.

Pravdepodobne tak pôjde o jedinú postavu, ktorá sa prechodom do Marvel Cinematic Universe takmer vôbec nezmení, vrátane obsadenia. Je teda jasné, že príbeh “ukecaného žoldniera” bude skôr či neskôr pokračovať, aj keď sa tím X-Men neukáže v MCU ešte najbližších 5 rokov. V Marvel Studios však sami nevedia, akým smerom sa s Deadpoolom vydajú, informuje wegotthiscovered.com.

Uvidíme niekedy film Deadpool 3?

Podľa všetkého si v Marvel nie sú celkom istí, že akým spôsobom túto postavu predstavia vo franšíze Marvel Cinematic Universe. Tou hlavnou možnosťou, ktorú zvažujú, je očividne film Deadpool 3. Štúdio Fox toto pokračovanie presunulo na druhú koľaj, pretože sa chceli najprv zamerať na predstavenie tímu X-Force vo filme Deadpool 2. Teraz však tento titul vlastní Disney, takže sa s veľkou pravdepodobnosťou filmu X-Force zatiaľ nedočkáme.

Nenechaj si ujsť
Nasledujúcich 5 rokov Marvel Cinematic Universe: Aké filmy uvidíme a kedy príde koniec?

Začiatkom roka herec Ryan Reynolds dokonca povedal, že tretí film zoberie jeho postavu trošku iným smerom. Podľa jeho slov chce udržať veci “fresh”, aby sa fanúšikovia série nezačali nudiť. A to je niečo, s čím Disney určite súhlasí. Vtedy ešte všetko vyzeralo byť potvrdené, no dnes nie film Deadpool 3 stopercentne potvrdenou cestou. Marvel totižto stále hľadá tú najlepšiu možnosť, pričom jednou z nich je vlastný seriál na ich pripravovanej službe Disney+.

Pridal by sa tak medzi ostatné seriály, ako napríklad Loki, WandaVision či Falcon and Winter Soldier. Je teda možné, že postavu Wade Wilsona predstavia v MCU prostredníctvom vlastného seriálu a až potom bude pokračovať filmová séria, informuje MCU Cosmic. Avšak, podľa dostupných informácií je stále ich možnosťou číslo jedna pokračovanie filmovej série.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom