banner-redmi-note2
Najnovší smartfón strednej triedy od Xiaomi, Redmi Note 2, zažíva naozaj veľký úspech. Svedčia o tom aj najnovšie predajné čísla, ktoré sú priam ohromujúce.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi zlomilo ďalší predajný rekord. Ich najnovší Xiaomi Redmi Note 2 sa síce predáva len mesiac, no Xiaomi stihlo predať už 1,5 milióna kusov tohto smartfónu, čo je priam neuveriteľné číslo. Pre porovnanie, OnePlus predalo rovnaký počet kusov svojho OnePlus One za 12 mesiacov. Xiaomi predpokladá, že do konca roka 2015 predajú až 10 miliónov kusov ich najnovšieho zariadenia.

Xiaomi Redmi Note 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Xiaomi Redmi Note 2
Čo robí zo Xiaomi Redmi Note 2 tak atraktívny smartfón? Je to jeho pomer cena / výkon. Oficiálna „čínska“ cena sa pohybuje na úrovni 110 € za 16 GB verziu, zatiaľ čo 32 GB model v Číne kúpia za 137 €. Pre slovenského zákazníka je však cena o niečo vyššia, no stále si smartfón zachováva cenovú dostupnosť. Hovoríme o cenách 177 € za 16 GB verziu a približne 186 € za 32 GB verziu. Nový Redmi Note 2 sa však začína objavovať aj v prvých slovenských e-shopoch, kde jeho cena začína na vysokých 238 eur.

Xiaomi Redmi Note 2 dostupný už aj na Slovensku

Xiaomi Redmi Note 2
Xiaomi Redmi Note 2 ponúka 5,5-palcový FullHD displej, 13 MPx fotoaparát, výkonný procesor MediaTek Helio X10 a 2 GB operačnej pamäte RAM. Jedným z hlavných lákadiel je aj nová nadstavba MIUI 7, ktorá beží na Androide 5.0. Nechýba ani DualSIM podpora a najnovšie mobilné pripojenie LTE, no bohužiaľ s nie úplnou podporou slovenských pásiem.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú