Nextbit sme doteraz poznali ako mladú spoločnosť, ktorá stála za vytvorením smartfónu Robin. Ten dostal v skutku zaujímavý dizajn, no spoločnosť samotná sa teraz dostala do rúk Razeru, ktorý je známy najmä v hernom priemysle. Nie je známe, či sa Nextbit dostával do problémov, no Razer chce určite s jeho pomocou vstúpiť do sveta smartfónov, v ktorom plánuje predstaviť jedinečné zariadenia. 

Spoločnosť Razer sa nikomu nemusí predstavovať a v dnešnej dobe sa s týmto ikonickým výrobcom stretol takmer každý. Tentokrát však urobil veľký krok vpred, keď odkúpil Nextbit. To však neznamená jeho koniec, ba práve naopak. Razer vidí v Nextbite veľký potenciál a bude naďalej samostatne fungovať, no pod vedením nového majiteľa. Podľa tvrdení Razeru netreba mať obavy a o budúcnosť modelu Robin je dobre postarané.

zdroj fotografie: Android Central

Nenechaj si ujsť
TIP: Notebook s tromi monitormi od Razeru ukradli z výstaviska CES! Výrobca za dolapenie zlodeja ponúka slušnú odmenu

Ten bude mať aj naďalej stálu podporu, vrátane predĺženej záruky a spoločnosť tiež sľubuje, že Nextbit Robin bude dostávať najnovšie softvérové aktualizácie až do februára nasledujúceho roka. Bohužiaľ, tento model sa už oficiálnou cestou nedá kúpiť, no hrdí majitelia majú hneď niekoľko dôvodov na radosť. Razer zatiaľ nepotvrdil, že chce vstúpiť do segmentu smartfónov s modelmi pod vlastným menom. To však neznamená, že tak nemôže urobiť prostredníctvom spoločnosti Nextbit.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom