banner-mi-notebook-air-13
Tohtoročný veľtrh CES 2017 v Las Vegas priniesol významné novinky aj v segmente herných notebookov. Svoje inovatívne nápady nám ukázali giganti ako Dell či Acer, no zďaleka najviac zaujal „Project Valerie“ od Razeru.

O čo sa vlastne jedná? Známy gigant z herného priemyslu svetu ukázal budúcnosť herných notebookov. Najväčšou inováciou sú tri 4K monitory, ktoré sa automaticky vysunú z konštrukcie a vytvárajú doteraz nevídaný zážitok. Využitie nájde ako pri pracovných situáciách, tak aj pri hraní tých najnovších a najnáročnejších herných titulov. Bohužiaľ, chamtivosť a vynaliezavosť ľudí nepozná hranice. CEO Razeru, Min-Liang Ta, oznámil na Facebooku, že dva prototypy tohto notebooku boli ukradnuté priamo z výstaviska.

project-valerie-razer-nahladzdroj fotografií: Razer

Krádež sa podľa prvých informácií stala okolo 16:00 v nedeľu 8. januára. Spoločnosť sa všemožne snaží svoju novú ikonu nájsť a popri spolupráci s lokálnou políciou žiada o pomoc aj fanúšikov. Za poskytnutie akejkoľvek informácie, ktorá pomôže k dolapeniu zločinca, ponúka Razer slušnú odmenu vo výške takmer 24 000 €. Veľkosť výslednej odmeny však bude závisieť aj od dôležitosti danej informácie a ako veľmi pomôže pri prípadnom dolapení zločinca. V prípade akýchkoľvek informácií určite kontaktuj spoločnosť na e-mail legal@razerzone.com. Ďalšou smutnou správou je ale to, že ešte v roku 2011 čelil Razer veľmi podobnej situácii, keď im v San Franciscu ukradli prototypy laptopov Razer Blade.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP