Nemôžem uveriť tomu, čo sa práve chystám napísať. Keď si rozpamätám, že to bolo len pred pár rokmi, čo sme jasali, že sa Star Wars vracia späť so siedmou epizódou, len veľmi ťažko sa mi chce veriť, že sa práve teraz pozeráme na trailer k ukončeniu novej trilógie a vlastne celej Skywalkerovej ságy. Star Wars končí v podobe, v akej túto sériu poznáme a po premiére Epizódy IX sa už budeme pozerať len na úplne nové projekty.

Dosť už ale bolo teoretizovania, o tomto filme sme doteraz nevedeli absolútne nič. To sa ale teraz konečne mení. Nech sa páči, prvý trailer k Epizóde IX, ktorý konečne odhaľuje aj jej názov.

Prvý trailer na Star Wars: Epizódu IX je na svete

Názov poslednej epizódy teda znie Rise of the Skywalker. Trailer nám naznačuje, že tento film naozaj prepojí všetky doterajšie epizódy a my sa už nevieme dočkať. Bol vám povedomý smiech na konci ukážky? Nuž, podľa všetkého pôjde o návrat samotného Cisára, Palpatinea. Ukážku a všetko zo Star Wars Celebration si však rozoberieme v nasledujúcich dňoch, takže do tej doby necháme teoretizovanie na vás.

Nenechaj si ujsť
Bude Avengers: Endgame najúspešnejší film všetkých čias? Čísla Infinity War mu dávajú nádej

Po 40-tich rokoch končí sága, ktorá zadefinovala výzor moderných blockbusterov a my všetci, budeme pri tom. Ako to dopadne, to sa samozrejme dozvieme v našich kinách už 19. decembra.

O réžiu sa postaral J.J. Abrams, tvorca novej trilógie, ktorý napísal scenár spolu s oscarovým Chrisom Terriom. Vo filme sa ukážu herci Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Mark Hamill, Carrie Fisher a Billy Dee Williams. Nech vás sila sprevádza!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom