Vývojári zo Slightly Mad Studios sa podelili o prvé gameplay zábery z chystanej závodnej akcie Fast & Furios: Crossroads a tie potvrdzujú presne to, na čo sme upozornili už dávnejšie. Herné Rýchlo a zbesilo je po grafickej stránke totálnym a nepochopiteľným zlyhaním.

Hra oznámená v decembri minulého roka mala sprevádzať očakávanú kinopremiéru deviatej časti Fast & Furious, tá však bola kvôli COVID-19 odložená až na budúci rok a herné prevedenie bude vydané samostatne.

Pôvodne mal Fast & Furios: Crossroads vyjsť tento mesiac, nakoniec však hra bude o niekoľko mesiacov odložená a jej príchodu sa hráči dočkajú na konci leta, 7. augusta. Prvé gameplay zábery žiaľ ukazujú, že sa nie je príliš na čo tešiť. Pri hrách inšpirovanými filmami nás skúsenosť už dávno naučila neočakávať veľa, Crossroads však podliezol aj skutočne nízko nastavenú latku.

Ukážka z hry totiž vyzerá, akoby bol titul určený skôr na mobilné zariadenia ako dosluhujúcu generáciu konzol a po grafickej stránke nejde o nič iné ako o výrazné sklamanie a totálne zlyhanie.

V oblasti hrateľnosti pôjde o presne takú šialenosť, akú by sme od Fast & Furious čakali a hráči sa môžu pripraviť na všadeprítomné výbuchy, nekonečné plachtenie rýchlych automobilov vzduchom a zbesilé naháňačky na štyroch kolesách. Ak teda patríš k hráčom, ktorí chcú pri hraní len vypnúť, F&F: Crossroads môže byť hra práve pre teba.

Hlavným ťahákom hry zostáva ešte licencovaný obsah. V hre nebudú chýbať ikonické postavy série ako Dom, Letty a Roman v podaní Vin Diesela, Michelle Rodriguez a Tyresa Gibsona. Či charizmatická trojica dokáže titul vytiahnuť z biedy uvidíme na konci augusta, veľké nádeje však do Crossroads nevkladáme.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom