banner-letv-le-1S
Piatok s veľkým “P“ sa nezadržateľne blíži. Obchody po celom svete prichystali neskutočné zľavy a pripravujú sa na nápor ohromného množstva zákazníkov. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Výnimočnosť tohto dňa nechce narušiť ani náš partnerský e-shop Gearbest.com, ktorý si pripravil naozaj lákavé akcie. My si dnes ukážeme tie najzaujímavejšie z nášho pohľadu. Celý produktový sortiment si môžete preštudovať na tomto odkaze. V ponuke nechýbajú smartfóny, tablety, gadgety každého druhu a dokonca aj hračky pre vaše ratolesti.

OnePlus 2

Do akciovej ponuky bol zaradený “zabijak vlajkových lodí“ pre rok 2015 od spoločnosti OnePlus. Druhá generácia priniesla 5,5-palcový FullHD displej, výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 810, 4 GB pamäte RAM, 64 GB interné úložisko, DualSIM a Android 5.1. Počas “Čierneho Piatku“ si môžete kúpiť OnePlus 2 za neskutočnú cenu 356 €, no počet kusov je limitovaný Pred nákupom však si však nezabudnite prečítať našu podrobnú recenziu.

OnePlus 2

Asus Zenfone 2

Pokračujeme pohľadom na smartfón Asus Zenfone 2 so 4 GB operačnou pamäťou RAM. Popri tejto veľmi lákavej skutočnosti novinky ponúka 5,5-palcový displej, procesor Intel Atom, Android 5.0 a samozrejme DualSIM s LTE. Vašim pomocníkom pri nákupe môže byť aj naša podrobná recenzia. Ak vás v kúpe utvrdila aj naša recenzia, neváhajte a navštívte e-shop Gearbest.com, v ktorom môže byť váš už za lákavú cenu 202 €. Momentálne je k dispozícii 89 kusov.

Asus Zenfone 2

Ulefone Paris

Pohľad na akciu e-shopu Gearbest.com ukončíme smartfónom, ktorý si zakladá predovšetkým na dizajne. Reč nie je o nikom inom, ako o novinke z dielne Ulefone, Ulefone Paris. Krásavec od tohto ambiciózneho výrobcu prichádza s 5-palcovým HD displejom, procesorom MediaTek MT6753, 2 GB pamäťou RAM a Androidom 5.1. Výrobca si dal záležať na DualSIM aj s plnou podporou LTE pripojenia na našom území. Cena Ulefone Paris je skvelých 112 €. Opäť je predaj limitovaný na presný počet kusov, z ktorých je momentálne k dispozícii ešte 71.

ulefone-paris (2)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP