Situačná komédia Frasier hlási veľký návrat na seriálovú scénu. Podľa informácií portálu Deadline, hlavná herecká dvojica už niekoľko mesiacov lobuje za znovuzrodenie seriálovej ikony.

Frasier sa od pilotnej časti v roku 1993 dočkal celkovo  11 sérií, pričom popularita ako seriálu, tak aj hercov stvárňujúcich hlavné postavy, Kelseyho Grammera a jeho seriálového brata Davida Hyde Piercea, rástla rapídnym tempom. Podľa najnovších informácií, na realizácii nových častí sa má našťastie podieľať aj táto dvojica.

Frasier si vyše dekádu slávy užil aj na slovenských televíziách. Situačný humor jednotlivých epizód pramenil z diametrálne odlišne vykreslených postáv, kedy práve drobné konflikty medzi nimi postupne budovali komické napätie.

Dohady majú naklonené k zdarnému záveru

Keďže sa na produkcii pôvodného seriálu podieľala spoločnosť Paramount Television, ich prítomnosť nebude chýbať ani pri procese oživovania. V závislosti od toho sa očakáva, že podobne ako Priatelia pre HBO Max, Frasier bude obrovským želiezkom v ohni v prípade onedlho spúšťanej streamovacej služby, Paramount+.

Dobrou správou je, že pôvodní herci sú už v štádiu rokovania s filmármi, kedy by sa o scenár mala postarať dvojica Joe Cristalli a Chris Harris. Autori a herci majú údajne k pôvodnému príbehu pristupovať skôr opatrne, čoho výsledkom bude len obmedzený počet častí v rámci jednej špeciálnej série.

www.themoviedb.com

Z nášho uhla pohľadu ide vždy o prívetivejšie rozhodnutie, ako pri špeciálnom prístupe k Priateľom. Projekt určený pre HBO Max totiž neponúkne skriptovanú epizódu, ale skôr interaktívnu šou pred živým publikom, bez akejkoľvek scenáristickej kostry.

Hlavný prím v tomto projekte nebudú zohrávať osudy seriálových postáv, ale nostalgické spomienky hercov samotných, poukazujúcich na obdobie produkcie sitkomu.

Nenechaj si ujsť
Pirátenie filmov rastie. Prečo za to paradoxne môžu samotní filmári?

Frasier má údajne ponúknuť 10 epizód, kedy po schválení scenáristických návrhov hercami sa očakáva, že natáčanie začne už v nasledujúcich mesiacoch. Znovuzrodený príbeh psychiatra Frasiera by sme teda neočakávali skôr, ako v druhej polovici 2021.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP