Priatelia sú späť! Hollywood Reporter prináša exkluzívne informácie o novom projekte, v ktorom by sa mali objaviť všetci predstavitelia seriálových Priateľov, a to vrátane oboch tvorcov. Projekt vo veľkom pretláča HBO.

Pri oslavách 25. výročia Priateľov Hollywood Reporter informuje, že všetkých šesť hlavných predstaviteľov legendárneho sitkomu sa spoločne opäť objaví na televíznych obrazovkách. Nanešťastie však nepôjde o pokračovanie, ale o „špeciál“, ktorý s bude pravdepodobne súvisieť práve s historickým jubileom.

Zdroje údajne potvrdzujú účasť všetkých hlavných postáv – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisy Kudrow, Matta LeBlanca, Matthewa Perryho aj Davida Schwimmera, ktorých by na obrazovke mala sprevádzať aj dvojica tvorcov David Crane a Marta Kauffman. Za špeciálom má stáť HBO, ktoré Priateľov podľa Deadline odkúpilo od Netflixu za 425 miliónov dolárov a zabezpečilo si tak exkluzívne premietacie práva. V ponuke Netflixu preto sitkom od nového roka nenájdeš.

Bližšie nepriblížený projekt by sa malvysielať na HBO Max, môžeme ho preto vnímať ako snahu o zúročenie pol miliardovej investície a zatraktívnenie novej streamovacej služby, aj keď podľa Digytal Spy ešte nič nie je isté a rozhovory sa prakticky iba začali. Ak by sa všetkým zúčastneným podarilo zosúladiť nabité harmonogramy, môžeš pravdepodobne očakávať spoločný „reunion“, v ktorom hlavné hviezdy zaspomínajú na natáčanie a podelia sa o zábavné historky.

Aj keby išlo iba o špeciál, spoločné stretnutie všetkých hviezd seriálu určite budí pozornosť, keďže od skončenia natáčania v roku 2004 sa nič podobné nepodarilo. Najbližšie k nemu fanúšikovia boli v roku 2016, kedy sa herci na televíznej obrazovke stretli na pozvanie režiséra a producenta Jamesa Burrowsa, pri stretnutí však chýbal Matthew Perry.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom