Oficiálna stránka Mafia: Definitive Edition odhalila veľkú porciu informácií, ktoré okrem potvrdeného dabingového ansámblu priblížili aj detaily týkajúce sa príbehu a mieru zásahov do neho.

Ako sme už niekoľkokrát písali v minulosti, určité úlohy hlavných charakterov na seba preberú rovnakí herci ako pred osemnástimi rokmi. České dabingové zloženie hlavných postáv tak pozostáva z týchto hercov:

  • Marek Vašut – Tommy Angelo
  • Luděk Čtvrtlík – Sam
  • Petr Rychlý – Paulie
  • Marcel Vašinka – Don Salieri
  • Lucie Pernetová – Sarah
  • Dalimil Klapka – Frank
  • Ludvík Král – Don Morello:
  • Alexej Pyško – Detective Norman

Nový článok na oficiálnom blogu len potvrdzuje nedávne informácie, kedy sa Hangar 13 bude snažiť v prerábke Mafie rozvinúť príbehy aj tých postáv, ktorých pozadie bolo na úkor ostatných postáv prvotne zanedbané. To sa bude týkať vedľajších postáv blízkych Tommymu a najmä Sáry, ktorá si podľa všetkého prejde najväčšou charakterovou premenou.

V Mafia: Definitive Edition už na začiatku príbehu nadobudneme pocit, že sa schyľuje k vojne medzi dvoma konkurenčnými rodinami. Hlavný dizajnér hry, Haden Blackman, tvrdí, že ich cieľom je posadiť hráča do zabehnutého príbehu mafiánskych rodín s pestrou minulosťou a tradíciami.

V Hangar 13 chcú podnietiť všetky rozhodnutia postáv, a to v takej miere, aby pôsobili prirodzene, na čo sa podľa nich pri origináli zanevrelo. K tomu bude slúžiť, ako pretransformovanie niektorých postáv so Sárou na čele, tak aj hlbšie odkrytie vojny a bývalého priateľstva medzi Morellom a Salierim.

Ako sme spomínali v našom článku, štúdio rovnako sledovalo dobovú tlač a vysielanie rádií. V praxi tieto aspekty tvorcovia zohľadnia napríklad na okolitom prostredí, kedy bude mať hráč možnosť započuť rozpravu medzi obyvateľmi Lost Heaven o vtedajších prezidentoch, prohibícii alebo všeobecnom komentovaní hospodárskej krízy.

Ako sa štúdiu známemu najmä Mafiou 3 podarí preniesť atmosféru Lost Heaven spred osemnástich rokov na moderný hardvér sa dozvieme už zajtra, kedy si pre nás autori nachystali ukážku hrateľnosti.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom