Vydanie prerobenej Mafie sa nezadržateľne blíži a autori nás aj naďalej rozmaznávajú pravidelnými trailermi. Najnovší z nich približuje najikonickejšie misie pôvodnej hry.

Mafia: Definitive Edition vychádza už o niekoľko dní. S dátumom 25. septembra však nepríde len jedna z najočakávanejších hier tejto jesene, ale aj nekompromisná vlna nostalgie v podobe nezabudnuteľného gangsterského príbehu, vzdávajúcemu hold legendárnym hollywoodskym trhákom.

Nová ukážka sa sústredí na najpamätnejšie momenty pôvodnej hry z roku 2002. Vidíme v nej zábery s pašovaním alkoholu alebo prepadávaním banky, ktoré patria medzi najzásadnejšie príbehové momenty Tommyho počínania v Salieriho rodine.

Trailer pokračuje zábermi z legendárnej misie v hoteli, kde bolo cieľom hlavného hrdinu umiestnenie bomby, či preteky z nechválne známej kapitoly Fairplay. Ani nie minútová koláž záberov končí vraždou konkurenčného bossa na letisku.

Hangar 13 nezabúda ani na pripomenutie expanzie príbehových sekvencií a vylepšenú hrateľnosť, ktorá si reštrukturalizáciu v porovnaní s pôvodnou hrou rozhodne zaslúžila. Definitívna Mafia ponúkne od základov prekopaný dabing s pôvodnými hercami, nový hudobný podklad, rozšírené možnosti prechádzania príbehom alebo uveriteľnejšie Lost Heaven.

Nenechaj si ujsť
Herný sviatok desaťročia? Čo ponúkne remake Mafie + všetky novinky, ktoré pribudnú

Chýbať nebude ani realistická hrateľnosť pretavujúca sa aj do ovládania vozidiel či nové dejové linky hlavných charakterov. Očakávaný titul vychádza pre PC, PS4 a Xbox One. Zásadnou informáciou pre československého hráča je aj prítomnosť nielen českých titulkov, ale aj plnohodnotný dabing. Čerešničkou na torte je takmer stopercentné obsadenie originálneho ansámblu, a to s Marekom Vašutom ako Tommym a Petrom Rýchlym v úlohe Paulieho.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom