Leto sa ešte stále nechystá zvesiť plachty, ale jeho dni sa nezadržateľne krátia. A práve teraz je ten správny čas, aby si si užil všetky benefity nášho Premium predplatného. V exkluzívnom balíku nájdeš mnoho výhod a žiadne „last-minute“ dobrodružstvo ti už neunikne.

Čo tým myslíme? Ak si stále tento rok nevyrazil nikam na dovolenku, poď do toho s našim PREMIUM, zbaľ si kufre, partnera/partnerku a vydajte sa spoločne na nezabudnuteľný výlet s Pelikánom:

  • k mesačnému Premium ti poskytneme 30 € na letenky
  • k ročnému Premium dostaneš od nás 50 € na letenky + 49 € na Golem One Pass, ktorý môžeš využiť na rôzne aktivity (wellness, masáž, squash, fitness, bazény, boxerský ring či rôzne skupinové cvičenia, ktoré ťa počas leta udržia vo forme)

Či už chceš čítať o najnovších pokrokoch a prekážkach vo svete energetiky, alebo by si si radšej naštudoval informácie o elektromobiloch, PREMIUM obsah vytvára exkluzívne články práve týmto smerom. Ak by si sa chcel zamýšľať nad samotnou podstatou času a priestoru, alebo načnúť spoločne s nami tie najzaujímavejšie záhady vesmíru, naše články ti priblížia tie najnovšie poznatky a teórie z fyziky či astronómie.

Pomyselnou čerešničkou na torte sú taktiež naše články zo sveta kryptomien a investovania, kde experti pravidelne rozdávajú cenné rady, ako zhodnotiť svoje peniaze čo možno najefektívnejšie. Nechýbajú ani všemožné rozhovory s poprednými vedcami či expertmi z rôznych oblastí.

Čítaj exkluzívny PREMIUM obsah FonTechu

Redaktori FonTech.sk čitateľom pravidelne prinášajú exkluzívny obsah a články, ktorých spracovanie môže trvať aj niekoľko dní. Táto tvorba je veľmi časovo náročná, preto sa stáva súčasťou PREMIUM obsahu, ku ktorému môžu pristúpiť len predplatitelia – celkovo sa jedná o viac než 75 000 článkov.

V tomto obsahu nájdeš nielen exkluzívne rozhovory s expertami zo Slovenska a zahraničia, ale tiež detailné rozbory aktuálnych tém či hĺbkové analýzy najnovších technológií. Opomenúť nesmieme ani testy a recenzie, ktoré z časového hľadiska patria k najnáročnejšiemu obsahu.

Zakúpením predplatného ale získaš ešte ďaleko viac. Okrem PREMIUM obsahu na FonTech.sk sa ti sprístupní aj platený obsah na portáloch StartitupEmefka.

Tento článok je dostupný členom Fontech PREMIUM

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú