Najmladší mobilný operátor na Slovensku dnes informoval zákazníkov na svojej webstránke o technickej údržbe, počas ktorej môžu byť niektoré ich služby dočasne nedostupné.

4ka informuje svojich zákazníkom o plánovanej údržbe serverov, ktoré bude prebiehať v dvoch etapách. Prvá etapa bude prebiehať 5. februára v čase od 00:01 do 02:00, druhá etapa technickej údržby nastane o deň neskôr, teda 6. februára v čase od 00:01 do 05:00. Operátor v upozornení dodáva, že počas tejto doby môže dôjsť ku krátkodobým výpadkom niektorých webových služieb, ako Moja zóna, e-shop či napríklad dobíjanie kreditu.

Screenshot/4ka

Počas prvej etapy by sa však mal výpadok dotknúť aj hlasových a dátových služieb. Mobilná sieť obchodného partnera ale zostane úplne bez obmedzení. Keďže bude odstávka prebiehať v nočných hodinách, postih na zákazníkov bude minimálny.

Najmladší slovenský operátor v poslednom čase podniká obrovské kroky, ktoré smerujú k skvalitňovaniu služieb. Len nedávno sme ťa exkluzívne ako prví informovali, že 4ka rozširuje svoju predajnú sieť kamenných obchodov o stovky pobočiek. Operátor sa tiež rozhodol zvýšiť objem dát v roamingu, čo ho však tiež prinútilo zvýšiť ceny poskytovaných dátových balíkov. Aj napriek miernemu navýšeniu cien sa však stále jedná o najvýhodnejšieho operátora v pomere ceny a objemu dát.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom