Najmladší slovenský operátor sa snaží neustále vylepšovať svoje služby pre zákazníkov. Okrem toho je jeho ambíciou byť čo najbližšie pre čo najväčšiu skupinu ľudí, o čom svedčí aj spolupráca so Slovenskou poštou či značkovými predajňami Mobil Online a Digitall.

Operátor sa snaží svoju predajnú sieť rozširovať aj v roku 2020, a tak exkluzívne pre FonTech.sk oznámil, že od februára budú jeho služby predávané celkovo na 550 pobočkách celoslovenskej siete GG Tabak. Vďaka tejto spolupráci tak budú mať zákazníci 4ky opäť o niečo lepšiu prístupnosť k niektorým službám operátora.

„Vďaka spolupráci so Slovenskou poštou a so značkovými sieťami predajní Mobil Online a Digitall nemusia Štvorkári pre kvalitné služby a odborné poradenstvo cestovať ďaleko. Vo zvyšovaní komfortu zákazníkov plánujeme pokračovať aj v tomto roku. Od januára prebieha v Bratislave pilotná spolupráca s celoslovenskou sieťou GG Tabak, napísal vo vyjadrení pre FonTech.sk Matúš Benčík, hovorca 4ky „.

4ka len pre redakciu FonTech.sk spresnila, že od februára bude možné len dobíjanie kreditu na 555 pobočkách celoslovenskej siete GG Tabak. Nedávno ale 4ka rozšírila predaj svojich služieb aj do kamenných pobočiek elektrodomov Okay, informoval ako prvý portál Žive.sk. Tie disponujú až 40 predajnými miestami po celom Slovensku, čím sa predajná sieť 4ky rozširuje naozaj rýchlym tempom. 4ka vstúpila do nového roka celkom svižne. Okrem rozširovania svojej predajne siete totiž zmenila ceny balíkov Dáta Navyše.

Tie vzrástli o 2 €, no v konečnom dôsledku dostane zákazník výhodnejšie podmienky. Napríklad pri paušále SLOBODA 100 za 5 € už nebudú Dáta Navyše za 3 € a ďalšie 2 balíky dát za 2 €, ale dostupný bude len balík Dáta Navyše za 5 €. Okrem toho dostanú zákazníci k dispozícii viac dát v roamingu ako tomu bolo doteraz. Balík, ktorý mal doteraz využiteľných 2,34 GB dát v roamingu, dostane po novom celkovo 3,33 GB dát.

Zákazníci majú ešte do konca februára možnosť využiť zvýhodnenú ponuku NAVIAC a taktiež môžu naďalej so spomínanými paušálmi surfovať aj v sieti Orange. Ak si aktivujú niektorý z paušálov SLOBODA+ alebo SLOBODA Dáta, dostanú ho v prípade plnenia automatickej obnovy za nezmenenú cenu. Pokiaľ si však zakúpia niektorý z týchto produktov 1. marca a neskôr, cena sa zvýši o 2 € a rovnako to platí aj v prípade, ak si klient deaktivuje a následne obnoví.

Zdá sa, že 4ka v novom roku nenecháva nič na náhodu a svoju konkurenciu, ako aj zákazníkov neprestáva prekvapovať pripravenými novinkami. Veríme, že zdravý konkurenčný boj bude v roku 2020 pokračovať aj naďalej a zvyšní operátori zareagujú so svojou ponukou už čoskoro.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP