banner-mi5
Xiaomi v poslednom čase expanduje na trhy so smart technikou všetkých druhov. Už dávno to nie je len spoločnosť, ktorá sa zaoberá inteligentnými telefónmi. Nedávno sme informovali o ambícii Xiaomi presadiť sa so svojím Qicycle, konceptom inteligentného bicykla. Dnes sa na internete objavil teaser, ktorý nám odhaľuje informácie o novej Xiaomi SmartTV.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Nový teaser odhaľuje ďalšiu generáciu SmartTV z dielne Xiaomi. Tá by mala disponovať elegantne zahnutým displejom. Oficiálne predstavenie je naplánované už o 2 dni, konkrétne 23.3.2016. Na oficiálnom obrázku od Xiaomi vidíme TV z vrchu, kde si zakrivenie môžeme všimnúť v celej svojej kráse. Spoločnosť vydala takýto druh teaseru práve preto, aby upriamila práve na zakrivenie displeja. Uvidíme, či luxusnému dizajnu dokážu sekundovať aj špecifikácie, ktoré sa zatiaľ na verejnosť nedostali.

Jediné ďalšie informácie, ktoré sa k nám dostali sú, že inteligentná TV by mala byť dostupná v dvoch veľkostiach. Menší model bude dosahovať uhlopriečku s veľkosťou 43″ a väčší model by mal zas disponovať 63″ uhlopriečkou.

Zdroj: Gizchina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP