Poznáme bližšie špecifikácie Elephone P9000 Edge

banner-elephone-p9000
Po dlhom čakaní sa ľady konečne pohli. Do sveta sa dostala časť overených špecifikácií novej pripravovanej vlajkovej lodi od spoločnosti Elephone. Jej existenicia bola donedávna veľmi otázna a všetko sa tvárilo ako 1. aprílový žart.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O Elephone P9000 Edge sa dosť veľa hovorilo, ale výsledný produkt bol vždy v nedohľadne. Vieme už o prítomnosti čítačky odtlačkov prstov v domovskom tlačidle, o duálnom zadnom fotoaparáte a o inteligentnom tlačidle, podobne ako pri Elephone P9000.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


P9000-edge

Výrobca teraz oficiálne potvrdil čítačku odtlačkov prstov aj inteligentné tlačidlo. Okrem toho však zverejnil aj pár noviniek zahŕňajúcich 5,7-palcový displej od spoločnosti JDI s 2K rozlíšením a vysokou saturáciou farieb. Na vytvorenie obrazu o jeho približných vlastnostiach je však stále málo informácií a na viac podrobností si ešte musíme nejaký ten mesiac počkať.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]