Seriál, ktorého púť skončila pred štyrmi rokmi, sa stane námetom pre novinku od americkej televízie NBC. Fanúšikovia sa určite majú na čo tešiť.

Pokiaľ aj ty patríš medzi priaznivcov sitkomov, seriál The IT Crowd (Partička IT) by si mal poznať. Jedná sa o dielo britskej televízie Channel 4 a írskeho režiséra Grahama Linehama. Informácie priniesol exkluzívne server Variety.

Seriál vysielali na spomínanom kanáli štyri série, americká televízna sieť NBC teraz ale prejavila záujem o vytvorenie vlastného remaku. Spolupracovať na ňom dokonca bude aj s pôvodným režisérom Grahamom Linehamom, Patrickom Dalyom a Jonom Rolphom. O produkciu sa postará Universal Television, patriaca pod NBC. V pôvodnom sitkome zameranom na IT oddelenie veľkej spoločnosti hrali Chris O’Dowd, Richard Ayoade, Katherine Parkinson a Matt Berry. Jedná sa pritom už o tretí pokus NBC vytvoriť podobný seriál.

Prvýkrát sa o to pokúsili v roku 2007 s hercami Joel McHale a Jessica St. Clair, pričom Ayoade si opäť zahral postavu Moss. Ďalší pokus nastal v roku 2014, a to konkrétne s Bill Lawrence, Neil Goldman a Garrett Donovan. Tešíš sa na nový sitkom podobného štýlu z prostredia IT?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom