Seriál, ktorého púť skončila pred štyrmi rokmi, sa stane námetom pre novinku od americkej televízie NBC. Fanúšikovia sa určite majú na čo tešiť.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pokiaľ aj ty patríš medzi priaznivcov sitkomov, seriál The IT Crowd (Partička IT) by si mal poznať. Jedná sa o dielo britskej televízie Channel 4 a írskeho režiséra Grahama Linehama. Informácie priniesol exkluzívne server Variety.

Seriál vysielali na spomínanom kanáli štyri série, americká televízna sieť NBC teraz ale prejavila záujem o vytvorenie vlastného remaku. Spolupracovať na ňom dokonca bude aj s pôvodným režisérom Grahamom Linehamom, Patrickom Dalyom a Jonom Rolphom. O produkciu sa postará Universal Television, patriaca pod NBC. V pôvodnom sitkome zameranom na IT oddelenie veľkej spoločnosti hrali Chris O’Dowd, Richard Ayoade, Katherine Parkinson a Matt Berry. Jedná sa pritom už o tretí pokus NBC vytvoriť podobný seriál.

Prvýkrát sa o to pokúsili v roku 2007 s hercami Joel McHale a Jessica St. Clair, pričom Ayoade si opäť zahral postavu Moss. Ďalší pokus nastal v roku 2014, a to konkrétne s Bill Lawrence, Neil Goldman a Garrett Donovan. Tešíš sa na nový sitkom podobného štýlu z prostredia IT?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
83%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.