Tento rok okrem iných noviniek bude na teba v novembri čakať aj pokračovanie legendárneho Doom Eternal. Navyše, ako sa píše na oficiálnej stránke Slayers Clubu, budeš si môcť zahrať aj v koži klasického Doomguya z pôvodných troch častí.

Skiny budú zadarmo, no ak si budeš chcieť zahrať ako zabijak démonov vo farbe indigo (DOOM), bronzovej (DOOM 2) alebo červenej (DOOM 3), budeš musieť splniť pár podmienok. Aby si si mohol zahrať ako protagonista dnes už legendárnych prvých troch častí, budeš musieť byť zaregistrovaný na Bethesda.net a byť držiteľom Slayers Club karty.

Doom Eternal je pripravované pokračovanie znovuzrodenej ságy plnej akčných scén, frenetickej akcie a najmä výborného soundtracku z roku 2016. Vidno, že Bethesda tlačí ich novinku čo najviac k jadru fanúšikovskej základne, siahajúcej až 25 rokov dozadu, kedy prvý DOOM učinil revolúciu vo videohernom priemysle.

Ikonické skiny pre hlavnú postavu sú už druhým krokom naproti retro fanúšikom, keďže prvého darčeku sme sa dočkali už toto leto v júli.  Aby sme sa totiž mohli plnohodnotne pripraviť na tohtoročnú novinku, autori sprístupnili prvé tri Doomy na všetky aktuálne konzoly a upravené tak, aby spĺňali aktuálne štandardy. Samozrejme, v ikonickej dobovej grafike a s pôvodnými zvukmi a hudbou. A čo ty, už máš novú revíziu legendárnej trilógie na svojom Switchi, Playstatione alebo Xboxe?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom