Meizu sa minulý rok držalo jedného dizajnového smeru svojich smartfónov. S krásnym dizajnom prišlo ako prvé Pro 6 a neskôr jeho nástupcovia Pro 6 Plus a 6S. Dizajn tohotoročnej Pro 7-čky sme síce ešte oficiálne nevideli, no najnovší koncept ho ukazuje trochu inak ako by sme očakávali.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Za najnovším konceptom stojí tím DBS Designing, ktorý si Meizu Pro 7 predstavuje ako kombináciu Samsungu Galaxy S8 a Meizu Pro 6. Dôraz kladie najmä na úzke rámiky a predná strana sa tak podobá práve na doteraz nepredstavenú vlajkovú loď kórejskej spoločnosti. Zadná strana sa však zmenila len čiastočne. Okrúhly LED blesk z desiatich diód nahradil klasický duálny, aký nájdeme na väčšine smartfónov. Spolu s rendermi sme ale dostali možnosť nazrieť aj na možné špecifikácie.


zdroj fotografie: Gizmochina

Nenechaj si ujsť
Nové rýchle nabíjanie Meizu Super mCharge nabije smartfón doplna už počas krátkej obednej prestávky

Nejde však, samozrejme, o oficiálne špecifikácie, ale len o akúsi predstavu od tvorcov. Na prednej strane tohto konceptu sa teda nachádza 5.5-palcový QuadHD Super AMOLED displej. Výkon tvorí procesor MediaTek Helio X30 spolu so 6 GB RAM pamäte a 64, respektíve 128 GB interného úložiska. Túto výkonnú výbavu napája veľká 5000 mAh batéria s podporou technológie rýchleho nabíjania Super mCharge.


zdroj fotografie: Gizmochina

Displej je rovnako ako pri S8-čke po oboch stranách zahnutý, pričom na hornom a dolnom okraji má len tenké rámiky. Domovské tlačidlo je vtesnané do spodného rámika pod obrazovkou. Pri pohľade na zadnú stranu sa však koncept Meizu Pro 7 naozaj podobá na svojho predchodcu. Tvorcovia tohto návrhu nezabudli ani na USB Type-C konektor. Po jeho stranách nájdeme aj dve mriežky reproduktorov. Viac detailov o tomto krásnom koncepte však nájdeš v priloženom videu.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
83%
Chcem to
17%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]