Sú to presne dva týždne, čo Google predstavil inteligentné slúchadlá Pixel Buds. Zdá sa však, že niektorí používatelia už začali stvárať také hlúposti, aké by aspoň priemerne inteligentných jedincov nenapadli.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pixel Buds sú bezdrôtové slúchadlá s kvalitným zvukom a možnosťou prekladania hovorov v reálnom čase. Niektorí používatelia však nepoznajú ani len ich základné vlastnosti.

Prestrihnúť kábel? Veď prečo nie…

Na stránke spoločnosti Google sa objavilo upozornenie, aby používatelia neprestrihávali kábel, ktorý spája dvojicu slúchadiel. Zrejme si teda mysleli, že kábel slúži iba na okrasu alebo na zavesenie slúchadiel okolo krku. Realita je ale iná a po prestrihnutí kábla sa, samozrejme, slúchadlá stanú nepoužiteľnými. Je to hlavne z toho dôvodu, že kábel slúži na prenos zvuku a elektriny.

Nenechaj si ujsť
Google predstavil konkurenta Apple AirPod. Tieto slúchadlá sú však ďaleko revolučnejšie a dokážu prekladať až do 40 jazykov

pixel buds
Zobraziť celú galériu (1)
Screenshot / Google

Google Asistent i prekladač

Ide o kvalitné bezdrôtové slúchadlá doplnené o špeciálne funkcie, ako napríklad Google Asistenta a prekladanie hlasu v reálnom čase. Môže sa zdať, že každému používateľovi takýchto vyšperkovaných slúchadiel by malo byť jasné, že kábel sa nemá strihať. Očividne to tak ale nie je a stále sa nájdu jedinci, ktorí takýto bizarný nápad dostanú.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
43%
Chcem to
0%
Mám to
14%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
29%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.