Bývalý šéf kľúčového odvetvia amerického Pentagonu, Luis Elizondo, opäť zaráža svojimi vyjadreniami ohľadom stretnutiach s neidentifikovanými objektami. Tentoraz podľa neho armádny pilot, ktorý stretol UFO, utŕžil popáleniny kvôli radiácii, informuje Futurism.

Kde to vôbec berie?

Luis Elizondo, ktorý viedol špecializovaný Program pre identifikáciu vzdušných hrozieb v Pentagone, sa už v minulosti vyjadril na tému UFO a upozornil, že sa vláda USA chystá veľké odhalenie pravdy v tejto problematike. K žiadnemu veľkému a prevratnému odhaleniu však nakoniec nedošlo.

liuzishan/freepik

Pre GQ Magazine sa tentoraz vyjadril ešte kontroverznejšie a záhadnejšie, jeho kredibilita však ostáva otázna. „Musím byť opatrný, nesmiem hovoriť konkrétne, ale môžete si predstaviť, že dostanete správu od pilota, ktorý vraví ,Lue, je to veľmi čudné. Letel som a dostal som sa k tej veci blízko a keď som sa vrátil domov, ako by som mal spálenú ruku od Slnka. Bola červená štyri dni‘. No, to je známka radiácie,“ tvrdí Elizondo.

Aj keď znie čosi také absolútne šialene a človeka napadne najmenej miliarda rozumnejších vysvetlení, nie je to to najčudnejšie, čo Elizondo tentoraz povedal.

Jeremy Corbell / Youtube Screenshot

Piloti cestovali v čase

Elizondo sa nebál povedať aj šialenejšie veci. Piloti podľa neho v blízkosti UFO zažili zakrivenie časopriestoru a časovú dilatáciu, pričom počas tridsať minútového letu spotrebovali len také množstvo paliva, akoby leteli päť minút.

Dodal zároveň, že je ešte množstvo videozáznamov tohto fenoménu, ktoré vláda nezverejnila. „Jedno je dlhé 23 minút, v ďalšom sa tá vec nachádza len 50 stôp od kokpitu,“ vysvetľuje nadšene Elizondo a vzbudzuje otázky ako o tajnostkárstve americkej vlády, tak aj o svojom mentálnom rozpoložení. Žiadne zo zverejnených videí totiž nezobrazuje nič podobné a oficiálne to nepotvrdil ani žiadny z pilotov.

Thomas Budach / Pixabay

„Chystáme sa začať zdieľať informácie oveľa viac a myslím si, že ľudia budú prekvapení, ako veľa informácií o tejto téme majú v rukách iné krajiny,“ stojí si za svojim bývalý špeciálny agent. Podobné sľuby však z jeho strany verejnosť počula aj v prípade veľkej správy, ktorú vláda po dlhej dobe zverejnila – no nič tak prevratné sa predsa len nekonalo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú