Americký platobný systém PayPal rozširuje svoje zameranie a predstavuje novú službu, s ktorou bude posielanie peňazí do zahraničia jednoduché, rýchle a bezpečné. PayPal Xoom prináša nové možnosti pre klientov až v 32 krajinách sveta, ktorým umožňuje posielať peniaze na bankové účty či výplatné miesta. 

Týmto krokom chce PayPal podporiť transfer peňazí medzi jeho zákazníkmi aj na medzinárodných trhoch, kde môže financie prijímať aj príjemca bez PayPal účtu.

Novinka sa sústredí na 4 hlavné možnosti, medzi ktorými nájdeme medzinárodné bankové prevody, doručenie a vyzdvihnutie hotovosti, platby účtov, ale tiež dobíjanie kreditu.

Xoom prináša bezpečné a rýchle posielanie peňazí na medzinárodných trhoch

Všetky možnosti služby Xoom môže zákazník využiť už po vytvorení účtu, pri ktorom je možné použiť aj prihlasovacie údaje z PayPal.

Už po krátkej chvíli tak môže klient posielať peniaze na desiatky medzinárodných trhov, kde sa medzi účtami PayPal budú presúvať behom pár sekúnd. Jednotlivé prevody financií však môžu byť spoplatnené v závislosti od konkrétneho trhu či výšky peňazí. Všetky poplatky služby PayPal Xoom nájdeš na tomto odkaze.

Zobraziť celú galériu (2)
PayPal (Úprava redakcie)

Nenechaj si ujsť
Zabudni na komplikované ponuky bánk. Slovenská aplikácia s umelou inteligenciou vyrieši všetky otázky

Pri jednej transakcii je možné poslať najviac 10 000 €. Klienti PayPal, ktorí majú svoje bankové účty prepojené s touto službou, môžu prostriedky v bankách využiť aj pri posielaní cez Xoom.

Navyše je pre pohodlné používanie tejto novinky dostupná aj aplikácia pre smartfóny s Androidom a iOS, vďaka ktorej bude posielanie peňazí ešte jednoduchšie.

Xoom Money Transfer
Xoom Money Transfer
‎Xoom Money Transfer
‎Xoom Money Transfer
Developer: Xoom Corporation
Price: Free

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú