Oukitel A29 sú okrúhle smartwatch s podporou microSIM karty

banner-letv-one
Oukitel už nie je tak neznámou čínskou spoločnosťou, ako tomu bolo ani nie pár mesiacov dozadu. Firma oslovila niekoľkými svojimi produktami, ako napríklad nedávno predstaveným Oukitel K6000 a pripravuje tiež zariadenie, ktoré by malo dostať až 10 000 mAh akumulátor. Nezabúda však ani na nové smartwatch. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nástupca nádherných inteligentných hodiniek Oukitel A28, ktoré sme mali možnosť otestovať, príde s okrúhlym displejom, kvalitnými materiálmi a pravdepodobne najväčším lákadlom bude microSIM slot, ktorý by mal bez väčších zaváhaní zvládnuť 2G pripojenie. Po hardvérovej stránke budú nové Oukitel A29 ponúkať MediaTek MT2502C procesor, ktorý bude dopĺňať 64 MB RAM pamäť. Akumulátor je na hladine dnešného priemeru s kapacitou 320 mAh (150 hodín standby, 4 hodiny hovorov) a podľa spoločnosti jeho úplné nabitie zvládne pribalená nabíjačka za necelé 2 hodiny. Medzi ďalšiu výbavu patrí menšie 128 MB úložisko, snímač tepovej frekvencie a nechýba ani pedometer pre zachytenie vašej dennej aktivity.

Oukitel-A29-smartwatch_8

Hodinky Oukitel A29 bude možné spárovať s operačným systémom Android aj iOS a komunikáciu medzi zariadeniami zabezpečí Bluetooth vo verzii 4.0+. Oukitel A29 prídu na trh v troch prevedeniach – zlaté, strieborné a nechýba ani konzervatívnejšia čierna farba. Zariadenie zatiaľ nie je dostupné u žiadneho z predajcov, no časom sa začne objavovať na viacerých čínskych e-shopoch. Oficiálna distribúcia síce nehrozí, no iste sa nájde zahraničný dovoz.

Zdroj: AndroidHeadlines.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
100%
O autorovi
Juraj Baláž
Operačnému systému Android sa podrobne venujem už vyše piatich rokov a oslovil ma aj Android Wear. Prečo? Jednoduchosť a úplné užívateľské prispôsobenie prostredia je pre mňa dôležité. Momentálne vlastním Samsung Galaxy Note 3 Neo a Motorola Moto 360.