Zhruba v polovici marca informoval Orange o benefitoch, ktoré priniesol svojim zákazníkom v súvislosti s koronakrízou. V novom balíku benefitov sa operátor sústredil najmä na mobilné dáta, neobmedzené SMS a MMS správy a dátový balík. Rozšíril aj zoznam vysielania televíznych staníc bez poplatkov. Aktuálne môžu klienti operátora Orange využiť ponuku dát na doma aj v máji. Aktivovať ich stačí pomocou SMS správy.

Orange ešte v marci priniesol zákazníkom bezplatných 10 GB mobilných dát, ktoré je možné využiť v prípade nedostupnosti iného pripojenia. Balík je však obmedzený na domáce použitie a je určený ako alternatíva v prípade výpadku internetového pripojenia v domácnosti.

Týmto spôsobom chcel operátor motivovať zákazníkov, aby zotrvali doma, pričom benefit im mohol zrušiť, pokiaľ by bol využívaný pri cestovaní.

Orange predĺžil bezplatné dáta

Zákazníci však majú možnosť aktivovať si týchto 10 GB aj v máji. Orange v marci informoval, že benefity budú platné 30 dní, no podľa našich informácií dáta na doma stále poskytuje klientom, ktorí ich môžu získať po zaslaní SMS správy DATA na číslo 317. Treba však mať na pamäti, že tento dátový balík je možné stále využiť len na domácej adrese.

Pexels

Nenechaj si ujsť
Telekom spúšťa predaj T paušálov aj s neobmedzenými dátami. Aké sú ceny + kompletný prehľad

Zákazníci, ktorí nie sú zvyknutí využívať dáta a uprednostňujú komunikáciu prostredníctvom SMS či MMS správ, si môžu bezplatne aktivovať balík neobmedzených SMS/MMS zadarmo. Stačí poslať SMS v tvare SMS na číslo 316.

Tí, ktorí využívajú aj paušál s mesačným poplatkom od 15 € si môžu aktivovať Nonstop dátový balík Chat, vďaka ktorému budú môcť využívať najpopulárnejšie komunikačné aplikácie aj bez míňania predplatených dát. V tomto prípade je potrebné zaslať SMS v tvare CET na číslo 716.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom