Dnes sa v sídle spoločnosti Orange Slovensko konalo oficiálne predstavenie tohtoročnej vianočnej ponuky. Novinky sa spúšťajú od 26.10 a výhody môžu využiť súčasní aj noví zákazníci.

Nové dátové možnosti

Operátor zahrnul do vianočnej ponuky prakticky všetky bežne dostupné služby. V prvom rade sa môžu tešiť používatelia dát v mobile. Orange predstavil niekoľko nových balíčkov, ktoré si zákazník môže aktivovať k hlasovému paušálu či k už aktívnemu mobilnému internetu.

Balíky sú rozdelené do skupín podľa typu využitia. Zakúpenie danej skupiny znamená, že dáta prečerpané v týchto aplikáciách sa nebudú rátať do predplateného objemu a môžu sa využívať neobmedzene. Orange v úvode spúšťa ponuku štyroch balíčkov:

1. skupina je určená pre komunikačné aplikácie:

 • Zahŕňa: WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram a Skype. Operátor ešte pracuje aj na pridaní aplikácie Viber
 • Cena: 2 € mesačne

2. skupina ponúka neobmedzené dáta pre sociálne siete:

 • Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Snapchat, Badoo
 • Cena: 4 € mesačne

3. skupina zákazníkovi umožní nonstop streamovanie hudby:

 • Zahŕňa: Spotify, Deezer, Apple Music, Google Play Music, Tidal
 • Cena: 6 € mesačne

4. skupina je určená pre streamovanie videa a filmov v aplikáciách:

 • Orange TV, Netflix, HBO GO, YouTube
 • Cena: 10 € mesačne

Jednotlivé dátové balíčky si môže zákazník aj kombinovať, pričom pri aktivovaní viacerých získa zľavu – pri 2 balíkoch vo výške 1 eura, pri 3 balíkoch vo výške 2 eur a pri kombinácii všetkých 4 balíkov zľavu vo výške 3 eur. Ponuka jednotlivých balíkov platí len pre národnú sieť a nie v celej EÚ. Kúpou niektorého balíčka však používateľ dostane naviac dáta, ktoré je možné využívať mimo Slovenska.

 • balíček Čet + 0,5 GB
 • Sociálne siete + 1,1 GB
 • Hudba + 1,6 GB
 • Video + 2,8 GB

V oblasti dostupných dát pre hlasové služby, balíčky nie sú jedinou novinkou. Dlhodobo najobľúbenejšou službou operátora je Navzájom zadarmo, ktorej používatelia v rámci vianočnej ponuky teraz dostávajú dáta navyše. Každý člen skupiny získa 2 GB dát mesačne po dobu pol roka, pričom k aktivácii stačí zaslanie SMS správy s textom 2GB na číslo 969. Pokiaľ je zákazník aj zakladateľom skupiny tak zvýhodnenie potrvá celý rok.

Karta na Ligu majstrov

Samozrejme, určité zvýhodnenie sa čakalo aj v súvislosti s nedávno spustenou satelitnou televíziou Orangeu a športových kanálov Orange Šport s exkluzívnym vysielaním futbalovej Ligy majstrov. A dočkali sme sa. Každý nový zákazník, ktorý si objedná televíznu službu, či už cez satelit alebo cez optiku, dostane športové kanály Orange Šport zdarma na obdobie dvoch rokov.

Daný športový kanál totiž nie je bežnou súčasťou balíkov Orange televízie a je ponúkaný vo forme dokúpenia. Nové zvýhodnenie platí pre zákazníkov, ktorí si objednajú balíčky televízie Home Optimal alebo Home Premium. Bližšie sme o týchto službách písali v predchádzajúcom článku.

ozedf_soft

Novinkou je ešte možnosť zakúpenia špeciálneho predplatného na prebiehajúcu sezónu Ligy majstrov na Orange Športe. Predáva sa vo forma fyzickej karty s kódom na pobočkách operátora. Orange prezentuje predplatenú kartu otvorene ako vhodnú možnosť pre vianočný darček. Cena je stanovená na 19 €, pričom k dispozícii má byť na úvod obmedzený počet 5000 takýchto kariet.

Používateľ takýmto spôsobom môže získať prístup pre online sledovanie všetkých zostávajúcich zápasov Ligy majstrov. V porovnaní so súčasným predplatným online prenosov, 4 € mesačne, môžu tak fanúšikovia futbalu ušetriť do 13 €. Sezóna Ligy majstrov končí v júni.

Výhody pre používateľov služby Love

Výhody neobišli ani balíky služieb Love.  Od 26. októbra ich budú môcť využívať už takmer všetci. K hlasovému paušálu Go s neobmedzenými volaniami a extra porciou dát získajú zákazníci pevný internet a digitálnu televíziu na tej najlepšej technológii, ktorá je dostupná na ich adrese. Tí, ktorí nie sú v pokrytí optickej siete, majú k dispozícii balíky Love s Orange TV cez satelit a Domácim 4G internetom. Každý, kto sa rozhodne pre ktorýkoľvek balík služieb Love, môže aj naďalej získať  zľavu 25 % na tri ďalšie Go paušály pre svojich blízkych. Medzi bonusmi sa v závislosti od programu nachádza aj kanál Orange Šport na 24 mesiacov, či HBO na 3 mesiace.

Love pre zákazníkov v pokrytí optiky

Love pre zákazníkov mimo pokrytia optiky

Pre verných zákazníkov najvyšších balíkov Love 50 € a Love 60 € sú pripravené tri špeciálne výhody pre ich celú rodinu v rámci vernostného programu Orange svojim:

 • Každý člen rodiny si môže po nový mobil prísť o 6 mesiacov skôr ako mu skončí viazanosť, čiže už po 18 mesiacoch
 • Automaticky do rodiny získajú aj možnosť podeliť sa o svoje dáta s tromi blízkymi v rodine
 • Pri dobití Prima karty z paušálu sa im kredit automaticky zdvojnásobí
V ponuke nové smart zariadenia aj iPhone Xr

Zákazníci si v novej ponuke môžu k paušálom okrem smartfónov či tabletov vybrať niektoré nové zariadenia. Orange začne ponúkať smart kolobežku Xiaomi, smart vysávač Samsung či smart kameru Logitech Circle 2. V závislosti od programu a zariadenia sa zľava môže vyšplhať do výšky 390 €.

S paušálmi Go ponúka Orange možnosť získať aj najnovší Apple iPhone Xr za zvýhodnenú cenu už od 430 eur, alebo aj od 1 eura s využitím bezúročného splátkovania. Plná cena Apple iPhone Xr s internou pamäťou 64 GB v čiernej, modrej, červenej a bielej verzii je 850 eur. Pri vyššej kapacite zariadenia s pamäťou 128 GB, ktorá je k dispozícii v čiernej a bielej verzii, zákazníci zaplatia plnú cenu 909 eur.

Nová aplikácia Môj Orange

Od 26. októbra si zákazníci Orangeu môžu spravovať služby a sledovať svoju spotrebu cez novú a vylepšenú aplikáciu Môj Orange, ktorá nahradí existujúcu Orange Go. Okrem kontroly spotreby môžu klienti cez ňu platiť faktúry, aktivovať si služby alebo získať informácie o aktuálnych kampaniach a akciách Orangeu. K dispozícii bude najprv pre operačné systémy Android a o pár týždňov neskôr aj pre iOS.

Bonus pri prechode od konkurencie

Svojim súčasným aj budúcim zákazníkom poskytne Orange bonus v podobe dát navyše alebo finančný bonus. Ak súčasný zákazník odporučí Orange svojim blízkym, dostane zľavu 150 eur z mesačného poplatku alebo 40 GB dát. Rovnaké výhody získa aj nový zákazník, ktorý si prenesie svoje telefónne číslo do Orangeu. Dátový aj finančný bonus sa obom zákazníkom rozrátavajú počas 20 mesiacov a ich výška je odstupňovaná podľa hodnoty paušálu nového zákazníka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom