Orange sa rozhodol reagovať na aktuálnu situáciu so šíriacim sa koronavírusom. Zákazníkom prináša viacero výhod, ktoré môžu v tejto kritickej situácii využiť. V novom balíku benefitov sa operátor sústredí najmä na mobilné dáta, neobmedzené SMS a MMS správy a dátový balík. Rozšíril aj zoznam vysielania televíznych staníc bez poplatkov. Orange od dnešného dňa ponúka svojim klientom 10 GB mobilných dát na doma, neobmedzené SMS/MMS správy a aj Nonstop dátový balík Chat bez poplatkov. Výhody môžu klienti kombinovať.

Dáta zadarmo na doma

Orange dáva všetkým svojim zákazníkom možnosť bezplatnej aktivácie 10 GB dát na domáce použitie.

Aktivácia balíka je jednoduchá, stačí poslať SMS v tvare DATA na číslo 317 a 10 GB dát zákazník získa automaticky. Orange ho však uplatní iba pokiaľ bude zákazník v domácnosti, benefit môže zrušiť, pokiaľ nebude klient s aktívnym balíkom na domácej adrese.

Bezplatný balík Chat pre vybraných zákazníkov

Okrem toho, všetci zákazníci s paušálom s mesačným poplatkom od 15 eur si môžu bezplatne aktivovať Nonstop dátový balík Chat. S touto výhodou môžu zákazníci používať komunikačné aplikácie ako Whatsapp, Messenger, Skype, či Viber bez toho, aby si míňali svoje dáta v paušále.

Navyše, využívaním četovacích aplikácii na uskutočňovanie hovorov, resp. videohovorov pomáhajú zmierniť záťaž siete, ktorá tak zostane voľná pre hlasové hovory záchranných zložiek. Pre aktiváciu benefitu nemusia chodiť na predajné miesto, stačí poslať SMS v tvare CET na číslo 716.

Zákazníci, ktorí nie sú zvyknutí využívať dáta a uprednostňujú komunikáciu prostredníctvom SMS či MMS správ, si môžu bezplatne aktivovať balík neobmedzených SMS/MMS zadarmo. Benefit neobmedzených správ môžu využiť aj zákazníci FunFónu.

Stačí poslať SMS v tvare SMS na číslo 316 a automaticky získajú neobmedzený počet SMS a MMS správ. Všetky tieto benefity Orange dáva svojim zákazníkom na mesiac, pre zákazníkov s predplatenou kartou na 30 dní s možnosťou predĺženia podľa aktuálnej situácie v krajine.

Rozšíril zoznam TV staníc bez poplatkov

Orange sa zároveň rozhodol rozšíriť zoznam televíznych staníc, ktoré svojim zákazníkom poskytuje  bez dodatočných poplatkov. Ku všetkým detským staniciam a balíku FilmBox Premium pridáva aj Viasat Nature HD, Viasat Explore HD, Viasat History HD, Epic Drama HD, TravelXP HD, Auto Motor Sport HD a Film Europe HD. Tie zákazníci budú môcť sledovať  až do 13.4.2020, posledné tri z menovaných až do 15.4.2020 – a to bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Prehľad všetkých výhod IT firiem, ktoré prinášajú Slovákom, si môžeš pozrieť
vo –> veľkom prehľade

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP