Telekom od marca tohto roka ponúkal zákazníkom jedinečnú možnosť využiť balík Nekonečné dáta, s ktorým získali na celý mesiac bezplatne až 1 000 GB mobilných dát.

Tento balík bol však akýmsi odrazovým mostíkom pre príchod nových paušálov, ktoré operátor predstavil počas minulého týždňa. Nové T paušály v najrôznejších konfiguráciách a s bohatou ponukou nekonečných dát, volaní a SMS pre každého sú oddnes oficiálne dostupné. Telekom ich už uvádza aj na webe a v mobilnej aplikácii.

Balík Nekonečné dáta si za uplynulé 2 mesiace získal veľký úspech u mnohých klientov Telekomu, ktorí si ho aktivovali v mobilnej aplikácii. Ponuku pritom priniesol aj v apríli a aktuálne si môžu zákazníci aktivovať 1 000 GB aj pre mesiac máj, avšak s jednou podmienkou.

Operátor sa rozhodol preniesť nekonečné dáta aj do novej ponuky paušálov, ktoré nastavil pre čo najširšie spektrum zákazníkov, aby si z nich mohol vybrať každý.

Screenshot/Telekom/FonTech

V ponuke si to svoje nájdu aj nároční, ale aj bežní a nenároční zákazníci, či biznis klienti, na ktorých čaká prémiová starostlivosť a služby Telekomu.

 V prehľade nových paušálov na webe operátora sú však viditeľné najmä odporúčané paušály. Celú ponuku všetkých nových paušálov nájdeme nižšie po kliknutí na možnosť „Pozrieť ostatné paušály“.

T paušály s nekonečnými dátami

Nové portfólio T paušálov operátor rozdelil pre zákazníkov do 4 hlavných kategórií, kde nájdeme paušály T Nekonečno, T Dáta, T Ideál a T Základ odstupňované od najvyšších ponúk po najnižšie. Každá skupina paušálov obsahuje špecifické typy ponúk.

V niektorých sa klienti môžu tešiť aj spomínaným nekonečným dáta a volaniam, no iné ponúkajú zas primerane nastavený pomer dát, volaní a SMS správ sa nižšie ceny.

Navyše, pokiaľ nebude zákazník s vybraným paušálom spokojný, môže už po mesiaci počas 24-mesačnej viazanosti prejsť na akýkoľvek iný paušál, ktorý by mu viac vyhovoval. Zároveň Telekom zachoval aj v týchto paušáloch prenos nespotrebovaných dát do nového mesiaca a balíček EÚ

Nonstop funguje aj naďalej. Samozrejme nechýbajú ani zvýhodnené podmienky v paušáloch pre skupinu Magenta 1. Viac o T paušáloch sa dozvieš aj v samostatnom článku.

T Biznis paušály s prémiovou službou T Master

Na svoje si však prídu aj biznis klienti Telekomu, pre ktorých si spoločnosť pripravila špeciálnu ponuku T Biznis paušálov zahŕňajúcich paušály T Biznis Nekonečno, T Biznis Premium a T Biznis Mini.

Aj v tomto prípade operátor pripravil ponuku najrôznejších paušálov obsahujú ponuky pre náročných, ale aj nenáročných biznis klientov. Navyše má pre nich Telekom aj ďalšiu jedinečnú novinku, ktorou je služba T Master.

V nej dostanú zákazníci vlastného agenta na telefonickej linke, kde budú prednostne spojení. Jednému klientovi sa teda bude vždy venovať jeden agent a v prípade, že bude obsadený, môže si zákazník vybrať iného, alebo počkať, pokým bude jeho agent dostupný.

Vďaka tomu tak bude konkrétny agent poznať potreby a služby, ktoré daný klient využíva. Prvotný test tejto služby na Slovensku prebehol už počas vianočných akcií. Bližšie sme sa T Biznis paušálom venovali aj v samostatnom článku.

Nové paušály aj v mobilnej aplikácii Telekomu

Ponuka paušálov je už dostupná aj v mobilnej aplikácii Telekomu. V takom prípade sú však zákazníkovi navrhnuté paušály v cenovej hladine niektorého z doterajších paušálov ÁNO.

Používatelia si tak majú možnosť v aplikácii porovnať svoj stávajúci paušál s novou ponukou vybraných T paušálov alebo T Biznis paušálov a prípadne prejsť na niektorý z nich.

Screenshot/FonTech

Aplikácia pritom poskytne aj prehľad vybraných služieb a sumarizáciu celého nákupu z kamennej predajne.

Až následne, pokiaľ bude so všetkým súhlasiť, dôjde k aktivácii nového produktu. Telekom už aplikáciu aktualizoval pre pár dňami, pričom do nej priniesol aj nový tmavý režim.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom