Zákazníci s predplatenkou Prima Go majú možnosť využiť nový benefit Orangeu, ktorý im poskytne pri vybranom dátovom balíku o 6 GB dát naviac za rovnakú cenu. Ponuka je časovo obmedzená a platí takmer do polovice januára budúceho roka, no pre  využitie bonusu je však potrebné splniť podmienku. Redakcia FonTech.sk si to ako prvá všimla v cenníku operátora.

Nová ponuka Orangeu sa ponáša na jarný benefit z predstavenia novej predplatenky Prima Dáta. Tentokrát je však výhoda určená pre zákazníkov s Prima Go, pokiaľ využívajú vybraný dátový balík.

Orange pridá k dátovému balíku 6 GB dát navyše

Podľa našich informácií je pre získanie dátového benefitu potrebné využívať Balík 4 GB, ktorý bežne Orange poskytuje za 10 € na 30 dní a obsahuje 4 GB dát s automatickou obnovou.

Aktivovať sa dá zaslaním SMS vo forme „4GB A“ na číslo 445. Ponuka „10 GB za 10 €“ je platná od včera 4. novembra a bude ju možné využiť do 12. januára 2021 (vrátane).

Zobraziť celú galériu (2)
Freepik (Úprava redakcie)

Uplatniť sa dá aj pri automatickej obnove spomínaného dátového balíka. O možnosti využitia ponuky bude Orange klientov informovať SMS správou a aktivácia prebehne automaticky.

Pri profile Prima Go operátor poskytuje volania za 0,10 €/min. a SMS za 0,06 €. K programu je možné dokúpiť niektorý zo 4 dátových balíkov s platnosťou 30 dní.

Dátové balíky k Prima Go:

  • Balík 200 MB – 1 €
  • Balík 1 GB – 4 €
  • Balík 2 GB – 6 €
  • Balík 4 GB 10 GB – 10 € (platí do 12.1.2021)

S dátovými balíkmi pri Prima Go môžu zákazníci využiť najvyššiu teoretickú rýchlosť 42 Mbps pri sťahovaní a 5,76 Mbps pri uploade v 3G sieti a 225 Mbps/50 Mbps v 4G sieti.

Podobnú akciu spustil Orange aj na jar

Podobnú akciu 10 GB za 10 € spoločnosť spustila ešte v marci tohto roka počas predstavenia predplatenky Prima Dáta, kedy zákazníkom priniesla rovnako 10 GB dát na 30 dní pri aktivovaní profilu za 10 €. Akcia je zatiaľ stále platná do konca tohto roka. Po jej uplynutí bude v balíku dostupné polovičné množstvo dát.

Ďalšie články:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom