10 GB dát za 10 eur je nová porcia dát pre všetkých fanúšikov predplatených kariet, ktorí sa od dnešného dňa rozhodnú aktivovať si nový profil predplatenej karty Prima Dáta. Navyše všetci zákazníci, ktorí si nový profil Prima Dáta aktivujú, budú automaticky zaradený aj do žrebovania o nový Apple iPhone 11. 

Orange myslí aj na takých zákazníkov, ktorí pred paušálom stále preferujú slobodu v podobe dobíjania si kreditu. Preto od dnešného dňa do ponuky svojich predplatených kariet Prima zaraďuje aj nový dátový balík pod názvom Prima Dáta.

S novým profilom môžu zákazníci získať až 10 GB dát len za 10 eur. Veľkou výhodou je, že platnosť dobitého kreditu sa teraz predlžuje z 3 až na 12 mesiacov.

Prima dáta si môžu aktivovať všetci existujúci zákazníci (aktivácia formou SMS „Prima Data“ na číslo 444) s Prima kartou, taktiež si ho môžu aktivovať na novú kartu, a to už pri kúpe základného štartovacieho balíku Prima v cene 2 €, ktorý obsahuje 2 € kredit a 1 GB dát s platnosťou na 30 dní.

Štartovací balíček môžu využiť aj tí zákazníci, ktorí sa rozhodnú preniesť si do Orangeu číslo od iného operátora. Im odpadá úvodný poplatok 2 € za štartovací balík a získajú 1 GB predplatených dát s platnosťou 30 dní.

Aktivácia nového profilu Prima Dáta je možná aj online na www.orange.sk. a trvá do 31.12. 2020. Volania stoja 0,10 € za minútu a jedna SMS / MMS správa vyjde na 0,06 € ( do všetkých sietí v SR a EÚ, USA a Kanady).

Rôzne dátové balíky pre rôzne potreby zákazníkov 

Zákazníci s predplatenou kartou Prima môžu používať dáta len s predplateným dátovým balíkom, pričom v Orange majú na výber okrem nového dátového profilu Prima Dáta Balík 10 GB za 10 €, aj ďalšie tri druhy balíkov:

  • Balík 200 MB za 1 €
  • Balík 1 GB za 4 €
  • Balík 2 GB za 6 €

Balíky je možné aktivovať si jednorazovo alebo s automatickým navyšovaním po prečerpaní. Platnosť dát je 30 dní od aktivácie.

Bonus 10 GB extra dát aj k paušálom Go 

Zákazníci, ktorí uprednostňujú paušálne programy, môžu stále využiť zvýhodnenú ponuku 10 GB extra dát mesačne navyše, ktoré získajú, ak si spolu s paušálom zoberú aj nejaké zariadenie.

V prípade, že si zákazníci aktivujú paušál Go 30 € alebo vyšší s viazanosťou na 2 roky, dostanú tento benefit na 24 mesiacov. Ak majú paušál Go s nižšou tarifou, získajú extra porciu dát na 6 mesiacov.

Konkurencia?

Ak sa pozrieme na konkurenciu, 4ka má pri paušáloch Sloboda 100+ Dáta Navyše o jeden gigabajt dát viac, a teda 11 GB v SR (z toho 3,38 GB v EÚ). Pri kúpe taktiež dostane zákazník automaticky 4 € kreditu. V balíku má však okrem dát aj 100 minút volaní alebo SMS v EÚ zadarmo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom