Oppo predalo 400 tisíc kusov modelu R9 za 4 dni

banner-mi5Nová vlajková loď s modelovým označením R9 z dielne Oppo si v domácej Číne počína nad očakávania dobre. Pred časom sme vás informovali, že spoločnosti sa podarilo predať vyše 180 tisíc kusov smartfónu za prvý deň predaja. Najnovšie informácie potvrdzujú, že dobre predajné čísla pokračujú aj naďalej.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Viac ako 400 tisíc kusov za prvé 4 dni predaja predstavujú pre značku Oppo nevídaný úspech. Ako všetci vieme, čínsky trh je plný rôznych smartfónov, niektoré zaujmú výbavou, iné predovšetkým nastavenou cenou. Práve cena smartfónu Oppo R9 je v spojení s číslami predaja  prekvapením. Oppo nezaspalo na vavrínoch a rozbehlo účelnú marketingovú kampaň, vďaka ktorej sa na tak konkurencieschopnom trhu, akým vskutku ten čínsky je, dokázala presadiť ich vlajková loď so začínajúcou cenovkou na hranici 385 €. Spoločnosť prehlásila, že záujem o smartfón ju šokoval. Na mnohých miestach sa skladové zásoby minuli a preto Oppo zvýšilo výrobné kapacity.

OPPO-R9-sales-four-days-later

Špecifikácie, ako 5,5-palcový FullHD displej, procesor Helio P10 s taktom 2,0 GHz, 4 GB RAM a 16 MPx predný a zadný fotoaparát nehovoria, že je to úplne najlepšie zariadenie na trhu, no optimalizácia zo strany výrobcu urobila v tomto prípade veľa. Ohlasy z Číny sú zatiaľ veľmi pozitívne. Viac sa dočítate o nových top modeloch od Oppo v našom podrobnom článku.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]