Oppo Find 9 na nových fotografiách, ktoré ukazujú krásny celokovový dizajn

banner-redmi-3
V roku 2016 sa chce čínska spoločnosť Oppo opäť zviditeľniť a inžinieri pracujú v plnej sile na novej vlajkovej lodi Oppo Find 9. Dnes sa dostali na verejnosť nové obrázky, ktoré nám priblížili dizajn chystaného high-end smartfónu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prvou zmienkou a novom Find 9 bol oznam z indického certifikačného úradu, ktorý zaregistroval nový model X9009. Úniky dnes pokračujú spomínanými obrázkami, ktoré predvádzajú novinku takmer v plnej kráse. Oppo Find 9 príde s celokovovou unibody konštrukciou. Vo vrchnej časti zadnej strany sa nachádza objektív fotoaparátu, pod ktorým bude umiestnený snímač odtlačkov prstov.

OPPO Find 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


OPPO-Find-9-certification
O hardvérových špecifikáciách zatiaľ veľa nevieme, no pošuškáva sa o najnovšom procesore Snapdragon 820, ktorý doplní 4 GB operačnej pamäte RAM a 5,7-palcový 2K displej. Bližších informácií by sme sa mohli dočkať už v najbližších dňoch.

oppo find 9

1dafee173828a7c.jpg_600x600

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]