banner-mx5
OnePlus 2 je určite jedným z adeptov na smartfón roka. Svedčí o tom aj obrovský celosvetový záujem verejnosti. OnePlus 2 sa ohrieva už aj v našej redakcii a podrobnú recenziu môžete očakávať v najbližších týždňoch. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Jedným z lákadiel smartfónov spoločnosti OnePlus je bohatá komunita, ktorá sa stará o vylepšovanie už tak vynikajúceho smartfónu. Výbornou správou pre šťastných majiteľov je uverejnenie zdrojového kódu kernelu, čo bude mať za následok vytváranie nových Custom ROM. Túto radostnú informáciu uverejnil sám výkonný riaditeľ Carl Pei na sociálnej sieti Twitter. Po odstúpení spoločnosti Cyanogen, ktorá sa starala o softvérovú časť smartfónu OnePlus One, spoločnosť najala menší tým vývojárov, ktorí stoja za novou nadstavbou OxygenOS. OnePlus 2 nedávno dostal aj prvú aktualizáciu, ktorá vyriešila zopár vážnych chýb.

OnePlus 2
OnePlus 2 je nepochybne úžasný smartfón, ktorý by chcel vlastniť nejeden technologický nadšenec. Na hodnote mu pridá aj rastúca komunita vývojárov, ktorá posúva zariadenie míľovými krokmi dopredu.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú