OnePlus 2 dostáva prvú aktualizáciu, opravuje bezpečnostnú chybu Stagefright

Teraz čítate
OnePlus 2 dostáva prvú aktualizáciu, opravuje bezpečnostnú chybu Stagefright

banner-oneplus2
OnePlus 2 je jedno z najlepších technologických produktov tohto roka. Najhorším aspektom je pozvánkový systém, ktorý nestíha nasýtiť tak početnú skupinu záujemcov. Celkové čísla hovoria skoro o 4 miliónoch prihlásených záujemcov.   

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ak ste tým vyvolením, ktorý má už doma svoj vysnívaný telefón, máme pre vás dobré správy. Spoločnosť OnePlus 2 dnes vydala aktualizáciu svojho systému OxygenOS, ktorá ho povyšuje na verziu 2.0.1. Zoznam opravených chýb je veľmi pestrý a asi najväčšou opravou je záplata na chybu Stagefright, ktorá jednoduchou MMS-kou mohla prevziať kontrolu nad celým smartfónom. Z ostatných vylepšení musíme spomenúť opravu Tmavého režimu, vylepšenie celkovej stability a rýchlosti fotoaparátu.

oneplus 2
Celková veľkosť aktualizácie je 40 MB, no odporúčame zachovať trpezlivosť, nakoľko sú servery veľmi pomalé. Aktualizácia bola dnes vypustená v Indii a do ostatných krajín by sa mala dostať postupne. Ak ste zvedavý, ako si povedie OnePlus 2 v našom podrobnom teste, sledujte nás aj naďalej. V príprave máme aj porovnanie s vlajkovou loďou Meizu MX5.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.